16.06. I zjazd koronarealistów. Kowid a Kościół

4

16 czerwca, dzień 1201.

Wpis nr 1190

zakażeń/zgonów

28/0

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Jak pewnie Państwo wiecie, odbył się I zjazd koronarealistów, w dniu 11.06.2023, w Warszawie. Podsumowaliśmy tam bilans kowidowy w kilkunastu obszarach. Będę sukcesywnie, w miarę ukazywania się materiałów w odcinkach tematycznych, przedstawiał Państwu relację z tych wystąpień. Dziś świadectwo księdza Wachowiaka.

Biorąc pod uwagę wszelkie ograniczenia nakładane przez hierarchię na księży, to trzeba podziękować Księdzu za odwagę. Smutne, że – jak widać – nie ma wciąż dialogu w Kościele na temat jego postawy w czasie pandemii. I jak widać nieprędko będzie on zainicjowany. A to ważne, bo trzeba nam wiedzieć czy Kościół wyciągnął jakieś wnioski ze swych przygód kowidowych, i jeśli tak, to jakie. Bo za chwilę może się nam przydarzyć nowy kryzys wymagający jasnej postawy od Kościoła. A bez refleksji nad kowidowymi przypadkami możemy mieć znowu powtórkę z nieciekawej rozrywki.

Poniżej link do wystąpienia księdza Daniela Wachowiaka

https://youtu.be/GkHTS9EaGXI

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

4 thoughts on “16.06. I zjazd koronarealistów. Kowid a Kościół

 1. W FSSPX (założonym przez abp. Marcela Levebvere’a) szybko zorientowano się, że to lewacka manipulacja i żadne ograniczenia nie były stosowane. Choć czasem musiano sobie radzić z donosami „życzliwych”. Ale to ta część Kościoła, która odżegnuje się od wszelkich zmian, jakie miały miejsce po Vaticanum II. Przede wszystkim Msza święta i sakramenty są sprawowane w odwiecznych swoich rytach, a doktryna w niezmienionej (nie unowocześnionej, czyli często fałszywej) formie.

 2. na jutubie? jeszcze nie usunęli? szok

  w odniesieniu do nowego wirusa podaję wiedzę podstawową, z portalu medycznego,
  jak działa nowa szczepionka
  https://www.mp.pl/szczepienia/ekspert/ekspert-covid-19/257021,szczepionki-mrna-i-wektorowe-przeciwko-covid-19-konstrukcja-i-mechanizm-dzialania

  zwracam uwagę na „adenrowirus szympansa” w tekście…
  oraz artykuł poniżej, na tej samej stronie,
  „Szczepionki przeciwko SARS-CoV-2 uzyskiwane z linii ludzkich komórek zarodkowych
  Czy stosowanie takich szczepionek powinno budzić istotne wątpliwości etyczne?” (A to miała być spiskowa teoria kradziejów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *