18.06. I zjazd koronarealistów. Kowid w statystyce

0

18 czerwca, dzień 1203.

Wpis nr 1192

zakażeń/zgonów

3/0

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Kolejny odcinek ze Zjazdu Koronarealistów. Tym razem o kowidzie w statystyce. Dla mnie kwestie statystyczne, nie medyczne, były kluczowe w nabraniu podejrzeń co do oficjalnej narracji pandemicznej. O wirusie mówiono (okazało się, że fałszywie), że niewiele o nim wiadomo, a więc tu publiczność musiała wierzyć na słowo, dodajmy – w zmieniającej się, narracji „ekspertów”. Ale statystyka weryfikowała wiele i to bardzo szybko. A na temat danych statystycznych to można było już stanąć w szranki z nagrzanymi medykami, bo tu rządzi logika, a nie tajemna wiedza medyczna, którą lekarze, często na wyrost, wymachiwali przed oczyma pytających.

Pan dr Marek Sobolewski, którego udało nam się zaprosić na spotkanie był w tej kwestii praktycznie od samego początku bezlitośnie obiektywny. No, jak nie patrzeć – pandemia w statystyce nie wychodziła. I temu jest poświęcone jego wystąpienie, które głównie dotyczyło wykazania wewnętrznych sprzeczności pomiędzy faktami a głównymi tezami narracji kowidowej.

Chciałbym tu podziękować zarówno telewizji wRealu 24, jak Stowarzyszeniu WIR „Masz Głos”, za nagranie i propagowanie I Zjazdu Koronarelistów. Nagranie prezentowane pochodzi od Stowarzyszenia WIR. Dziękuję za zapis, montaż i postprodukcję oraz publikację w Sieci kolejnych odcinków.

Tu link do prezentacji.

https://twitter.com/MariuszJagora/status/1670530291134242818?t=HdyyMvlwDW07PnWQvwp9Jw&s=03

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *