2.02. Wywiad z doktorem Pieniążkiem

4

2 lutego, dzień 1067.

Wpis nr 1056

zakażeń/zgonów

811/4

W grudniu przeprowadziłem wywiad z doktorem Pieniążkiem z Florydy. Zrobiłem z tego wywiad pisany do tygodnika „Do Rzeczy”. Ponieważ musiałem się na papierze mocno skracać, to wiele wątków z tego (okazało się, że bardzo popularnego) wywiadu musiało umknąć. Dziś publikuję na Youtube cały wywiad, żebyście mogli poznać całość. Jest długi, dla wytrwałych, ale mocno warto.

https://youtu.be/iZSook0LgqU

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”

About Author

4 thoughts on “2.02. Wywiad z doktorem Pieniążkiem

  1. 1. Bierze mnie licho, gdy ktoś mówi „żywy wirus”. Pojęcia „aktywny”, „zdolny do infekcji”, „zdolny do replikacji” są właściwsze i nie stanowią nadmiernego uproszczenia, które stosowane w nadmiarze prowadzi nas prosto w objęcia tyranów i psychopatów pokroju Schwaba, Harariego czy Finka („aby nigdy więcej nie stracić pieniędzy postawię cały świat na baczność”).
    2. dr van der Bosche i ma, i nie ma racji. O ile niektóre szczepionki wektorowe, ze źle dobranym wektorem i preparaty mRNA mogą prowadzić do ucieczki immunologicznej patogenu, pozostałe typy szczepionek są wolne od takiego problemu. W przypadku preparatów mRNA (których początkowe założenia i uwarunkowania nigdy nie przewidywały wykorzystania mRNA do produkcji antygenu) problem jest pogłębiony przez fakt zastąpienia uracylu (zasada azotowa) pseudourydyną celem obniżenia kosztów produkcji. Ucieczka immunologiczna jest możliwa tylko w wyniku błędów polimerazy sterowanej materiałem genetycznym patogenu. Dodatkowo pseudourydyna będąc zasadą azotową znacznie trwalszą niż naturalny uracyl zakłóca polimerazę sterowaną przez mRNA otrzymane z transkrypcji DNA komórkowego, czego skutki są opłakane (onkologicznie).
    3. Białka ORF umożliwiają „wirusowi z Wuhan” syntezę części materiału biologicznego poza środowiskiem mitochondrialnym, stąd nazwa „open reading frame”

      1. Owszem, skupiłem się jednak na tych wątkach wypowiedzi dra Pieniążka (nie było w żadnym razie moją intencją dyskredytowanie, cała dyskusja wokół „wirusa z Wuhan” najeżona jest mieszanką prawd z wierutnymi kłamstwami, z którymi w całej rozciągłości nawet wybitnej jednostce rozprawić się nie sposób), które dotyczą biologii molekularnej. Skoro jednak mówimy o drze Campbellu to warto zauważyć wierutne kłamstwo przez ominięcie, które propaguje program nauczania biologii, utrzymujący że wyłącznie komórki nerwowe nie podlegają regeneracji. Kłamstwo dostrzeżone przez parę „profesorów na wygnaniu” czyli Breta Weinsteina i Heather Heying (poniekąd bratu tego pierwszego zawdzięczam swój nick)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *