2.05. Wojna memiczna

10

2 maja, dzień 791.

Wpis nr 780

zakażeń/zgonów

188/0 (dzisiaj)

Końcówka majówki, a więc lajtowo. Dziś będzie o wojnie w formie graficznej. Nazbierało mi się ciekawych zdjęć, rysunków i memów. Można więc będzie o wojnie, ale trochę luźniej, niekoniecznie czytając, ale popatrzeć jakie obrazy zostają. W końcu to one ocaleją w rzeczywistości obrazkowej, która nas otacza:

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”

About Author

10 thoughts on “2.05. Wojna memiczna

 1. Ja napisze tylko jedną myśl, która przeszła mi ostatnio po głowie. Rosjanie jednak sa uczciwi. Tacy jacy byli w 1945, bezwzględni okrutni, krwawo rozprawiający się ze swoimi wrogami, zajmujący siłą kraje sąsiednie i niszczący tamtejsza kulturę i zabijający ludzi, dalej są tacy sami. NIC SIE NIE ZMIENILI od tych 80 lat. Te rysunki można by podłożyć i 1945 roku, a Putina zamienić na Stalina, a nadal byłyby aktualne.

   1. Człowieku, jak nie wiesz co to jest sarkazm i nie rozumiesz pojęcia sarkazm, to cóż mogę Ci poradzić? Już ci pisałem. Naucz się wykorzystywać i rozumieć ułożone poprawnie literki łacińskie, a nie ciągle cyrylica.

    1. Dla ciebie „człowieku” każda bzdura którą wydalisz to sarkazm. Takie masz właśnie pojęcie o sarkazmie.
     „Ja napiszę jedną myśl, która przeszła mi ostatnio po głowie”. W jakim języku to napisałeś BMX, bo polski to z pewnością nie jest. To pewnie to ten twój sarkazm.
     „Te rysunki można by podłożyć i 1945 roku (…)”, to też przykład sarkazmu wg. BMXa.
     Widać, że polski nie jest twoim językiem BMX.
     Powiedz półanalfabecie, że półanalfabeta to wyskoczy z sarkazmem i cyrylicą.

     1. Betoniarka poucza innych o zasadach języka polskiego, a sam nie potrafi napisać jednego zdania bez błędu. Wspominałem już o komuszych spie*dolinach?

  1. Że niby ruskich kwiatami i rozłożonymi nogami witają? Ukr wiadomo z jakich powodów tego „cudu” nie pokazują, (ze wstydu). A ruscy tego nie pokazują oczywiście ze skromności, przyzwoitości i dobrego wychowania.
   A wojna mimo tej „prawdy” jak z Komsomolskiej Prawdy trwa sobie w najlepsze, zwykli ludzie giną tysiącami, a oficerowie setkami.
   A poza tym nikt nic nie wie. Poza JaSzką, bRUSKIEM, Szcześniakiem i BMX którzy wiedzą wszystko, no może poza tym jak się polszczyzną poprawnie posługiwać.

   1. A betoniarka, jak zwykle z sensem i na temat(nie przytrybisz, więc napiszę; to sarkazm). Czekam, aż moderator z litości, żebyś się nie kompromitował, znowu Cię wygumkuje i nie będzie to”cancel culture”, raczej „cancel idiot”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *