29.06. I zjazd koronarealistów. Kowid a medycyna.

6

29 czerwca, dzień 1213.

Wpis nr 1202

zakażeń/zgonów

15/2

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Z frontu książkowego

No, ale to jest robota, podpisać ponad pięćset książek. Muszę powiedzieć, że kreatywność nt. tekstów dedykacji przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Nie wiem jak, ale w magazynie wydawnictwa namierzył mnie mój stały Czytelnik, pan Ryszard, co stało się przyczynkiem do bardzo ciekawej rozmowy, którą mam nadzieję kontynuować.

Idzie tak dobrze, że Wydawca przedłuża promocję do dnia wieczorku autorskiego (o nim szczegóły jutro), czyli do 12 lipca zamówienia będą z 20 zł rabatu i dedykacją Waszego autora. Link do promocji: https://siedmiorog.pl/dziennik-zarazy.html

Dzisiaj wracamy do po zapisów i podsumowań I zjazdu koronarealistów. Pan doktor Paweł Basiukiewicz był aktywnie walczącym lekarzem od początku pandemii. Spotkaliśmy się po raz pierwszy w rzeczowym wywiadzie. Poglądy pana pana doktora są zawsze dobrze uzasadnione badaniami, tak było i tym razem. Dziękujemy panie doktorze!

Link do wystąpienia: https://twitter.com/i/status/1674108329541369875

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

6 thoughts on “29.06. I zjazd koronarealistów. Kowid a medycyna.

  1. JA zdążyłem jeszcze o 7 rano pooglądać. Wychodzi na to ,ze Pan Musk, tak walczący o wolność słowa, jak został szefem TW, tę wolność interpretuje na swój znany tylko sobie sposób.

 1. Symptomatyczne, że w przypadku Messengera zadziało się to samo czyli wymagane logowanie. Pierwsze sito.
  Prośba o przerzut wideo na coś mniej restrykcyjnego.

 2. Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i stowarzyszenie założone i dowodzone przez prezydenta Siemianowic Śląskich Rafała Piecha..

  – Dzisiaj nadszedł czas, abyśmy wszyscy połączyli siły! – mówi Rafał Piech. – To jest ten czas wielkiej mobilizacji, ale też czas, kiedy potrzebujemy Waszego wsparcia. Zobaczcie, nie potrafimy się przebić przez media głównego nurtu – dodaje Piech.

  Nie zagłosuje na proamerykański PIS, na proniemieckie PO, ani na prorosyjską Konfederacje.
  Wybieram Polską partię „Polska Jest Jedna” prezydenta Rafała Piecha.
  Na konwencie w Warszawie jej lider Rafał Piech przedstawił główne postulaty PJJ jak m.in.: oparcie polskiej gospodarki na małych i średnich przedsiębiorstwach, powrót do wartości chrześcijańskich znajdujących odzwierciedlenie w haśle „Bóg Honor Ojczyzna”, czy zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego kraju, bazującego na polskich zasobach naturalnych.
  – To ostatni moment, abyśmy zjednoczeni powiedzieli dosyć czwartemu gospodarczemu rozbiorowi Polski, jaki dzieje się na naszych oczach od 1989 roku – stwierdził Rafał Piech,

  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/aktualnosci/225-konwent-partii-polska-jest-jedna-rafala-piecha-25-vi-2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *