6.01. Zamykamy budę? Ależ skąd!

7

6 stycznia, dzień 1040.

Wpis nr 1029

zakażeń/zgonów

463/19

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Wersja audio

Wielu mnie pyta czy skoro to koniec pandemii (kowidowej, dodajmy) to czy pora na koniec „Dziennika zarazy”? Oj, żeby to było takie proste. Po pierwsze – ja tu piszę od ponad tysiąca dni, niestety o przemianie świata, który spowodował wirus. Tak sobie zakładałem, kiedy zaczynałem pisać, a tu się okazało, że i pandemia trwa więcej niż zadeklarowane 2-3 tygodnie (ja pamiętam te deklaracje), a i – w związku z tym – jej efekty stały się głębsze i szersze, ponad te przewidywane na krótkie rekolekcje pandemiczne.

Po drugie – w tej sytuacji przemiana trwa i przyspiesza i to już – co jest kolejnym fenomenem – bez połączenia z jakimkolwiek aspektem epidemiologicznym. No bo popatrzmy: kwestie szczepiennych paszportów z powodów niepowstrzymywania transmisji przez szczepionki jest już kompletnie bezsensowna. A prace nad paszportem, gdzie obok szczepień będzie się wpisywało wszystko, łącznie z „grzecznością” obywatela i to nie tylko wobec poleceń władzy ale i interakcji z klimatyczną Gają – idą w najlepsze, ba – przyspieszają. Tu do niczego nie jest potrzebny żaden wirus. A więc tzw. „zwycięstwa” epidemiologiczne nie mają tu żadnego znaczenia.  

Po trzecie – jednak ciągnie wilka do lasu. Medycy telewizyjni jednak łatwo z podium nie zejdą. Będą wysadzać te pociągi normalności. W sumie to oczywiste: raz, że to jest ciąg do sławy przemijającej i naturalne, że pragnie się powrotu do okoliczności, które jakichś zapomnianych medyków wywindowały na panów życia i śmierci. O kasie (w pandemii ponad 5 mld dodatkowo) dla medyków już nie wspomnę. Poza tym cały mechanizm jest gotowy – już kiedyś używałem tego porównania – mamy gotową maszynkę wendigową z obostrzeniami, mruczy silniczek na standby’u, wystarczy wrzucić tylko jakiś żeton i wypadnie do kieszonki opłacony zestaw obostrzeń. Medycy myślą naiwnie, wiadomo – koszula bliższa ciału – że to MUSI być żeton jakiegoś wirusa, a więc usilnie go wypatrują (wynajdują). Globaliści, co to znają mądrość etapu wiedzą, że to może być cokolwiek, niekoniecznie wirus. Teraz już się nie trzeba tłumaczyć CO jest przyczyną obostrzeń. Jak przyjdzie czas, wyznaczony przez towarzystwo „starszych i mądrzejszych”, wystarczy tylko efekt Pawłowa: włączymy lampkę pt. „zagrożenie” i z pyska wytresowanego przez trzy lata pieska wypłynie ślina przyzwalającej paniki.

Poniżej mamy emanację tego trzeciego podejścia. Z braku laku pt. Rada Medyczna przy premierze, zebrała się Rada Ekspertów (a jakże – zdalnie, bo to przecież czasy pandemiczne) Naczelnej Izby Lekarskiej i wypracowała rekomendacje na czas nowej tridemii. Brzmi znajomo, ale sami popatrzcie:     

„Zalecenia Rady Ekspertów NIL w związku z narastającą liczbą zakażeń wirusowych dróg oddechowych

W związku z obserwowanym w ostatnich tygodniach istotnym wzrostem zachorowań na grypę i RSV w Polsce (około 300.000 zakażeń grypą tygodniowo), znaczącym zwiększeniem liczby hospitalizacji z powodu tych infekcji i ich powikłań oraz wysoce prawdopodobnym dalszym przyrostem liczby zakażeń tymi wirusami, Rada Ekspertów NIL rekomenduje co następuje:

– bezzwłoczne szczepienia dorosłych (w tym ciężarnych) i dzieci przeciw grypie w populacjach nieszczepionych w bieżącym sezonie epidemicznym (szczepienie pozostaje skuteczną i bezpieczną metodą redukcji ryzyka powikłań związanych z zakażeniem grypą i może być szeroko zastosowane nawet w czasie zwiększania się liczby zakażeń, a korzyść ze szczepień będzie również istotna w kontekście prawdopodobnego, wiosennego szczytu zakażeń grypą),

– uaktualnienie szczepień przeciw COVID-19 celem zmniejszenia ryzyka powikłań związanych z możliwością jednoczesnego lub sekwencyjnego zakażenia grypą lub SARS Cov-2,

– przestrzeganie zasad izolacji osób z objawami zakażenia dróg oddechowych co najmniej do pełnego ustąpienia objawów,

– ograniczenie odwiedzin w placówkach opieki zdrowotnej oraz kontaktów rodzinnych osób z objawami aktywnej infekcji górnych dróg oddechowym celem redukcji ryzyka dalszej transmisji choroby i ograniczenia ogniskowego rozprzestrzeniania się tych zakażeń,

– upowszechnienie testów diagnostycznych, szczególnie szybkich testów antygenowych w kierunku grypy, RSV i COVID-19,

– utrzymanie rekomendacji noszenia masek ochronnych w aptekach, przychodniach, szpitalach oraz innych ośrodkach związanych z opieką zdrowotną,

– u osób o podwyższonym ryzyku zachorowania i powikłań grypy i COVID-19 rekomendacja noszenia masek ochronnych w miejscach publicznych i wewnątrz budynków, w których spotyka się znaczna liczba ludzi,

– unikanie kontaktów starszych dzieci i dorosłych z objawami zakażenia dróg oddechowych z noworodkami i niemowlętami (zakażenia wywołane wirusem RS u dzieci starszych i dorosłych przebiega zwykle w postaci choroby przeziębieniowej bez poważniejszych powikłań, ale dla noworodków i niemowląt zakażenie jest bardzo groźne, ponieważ powoduje pogorszenie wydolności oddechowej, które wymaga hospitalizacji, leczenia tlenem, a niekiedy zastosowania respiratora),

– rozpoczęcie prac legislacyjnych nad wprowadzeniem zgłaszanej pracodawcy przez pracownika tzw. niedyspozycji chorobowej z wyłączeniem lekarza. Możliwość skorzystania przez pracownika z 3-5 dni (rocznie) takiej niedyspozycji chorobowej odciąży system ochrony zdrowia, pozwoli zapobiec rozpowszechnianiu się zakażeń i w konsekwencji może przynieść same korzyści ekonomiczne i społeczne. 

Prezes NRL Łukasz Jankowski podkreślał konieczność reakcji na trudną sytuację pacjentów i systemu ochrony zdrowia.

– Mamy do czynienia z potrójną epidemią: grypy, RSV, koronawirusa i niski odsetek zaszczepionej populacji szczepieniem przeciwko grypie i jeśli chodzi o szczepienia przypominające przeciwko COVID-19, mamy przepełnione gabinety podstawowej opieki zdrowotnej i system – trzeba powiedzieć to wprost – oparty na pracujących ponad siły lekarzach rodzinnych, którzy starają się jak mogą te niedomogi systemowe załatać. Poprosiliśmy Radę Ekspertów NIL o opracowanie rekomendacji, które moglibyśmy jako środowisko lekarskie przedstawić i opinii publicznej, i decydentom. My nie mamy mocy, żeby decydować, ale jesteśmy jako lekarze najbliżej problemów, najbliżej naszych pacjentów. Widzimy, gdzie te problemy leżą, stąd też naturalnym jest, że proponujemy rozwiązania – powiedział prezes NRL.

– Zebraliśmy się online w gronie tych 31 osób, wśród których są uznani eksperci w dziedzinie chorób zakaźnych, pediatrii, chorób wewnętrznych, wakcynologii, epidemiologii, ze wsparciem ekspertów z wszystkich pozostałych specjalności – dodała dr hab. Magda Wiśniewska.

– Najbardziej oczywiste zalecenie to zastosowanie powszechne szczepienia przeciwko grypie. Jest to jedyna uznana metoda zapobiegania zachorowaniu. Jest to niezwykle ważne ze względu na to, że mimo że epidemia już się rozpoczęła, to szczepienie nawet w środku tej epidemii przynosi zdecydowaną korzyść. Jest to również niezwykle ważne, ponieważ spodziewamy się drugiej fali zachorowań na grypę w okresie wiosennym. (…) Kobiety w ciąży są w sposób szczególny narażone na powikłania związane z zakażeniem wirusem grypy. Ze względu na ryzyko niekorzystnego zakończenia ciąży, poronienia, porodu przedwczesnego, nieprawidłowego rozwoju płodu a również zakażenia dziecka po porodzie. Czyli powinniśmy szczepić wszystkich dorosłych, powinniśmy szczepić dzieci od 6 roku życia oraz kobiety będące w ciąży – zwracała uwagę prof. Ewa Barcz, która jest lekarzem ginekologiem położnikiem.

– Z racji tego, że wszystkie te trzy infekcje, czyli grypa, SARS Cov-2 oraz RSV mają bardzo podobny przebieg, to oczywistym jest, że musimy mieć do dyspozycji jako lekarze metody diagnostyczne – czyli musimy mieć możliwość korzystania z testów diagnostycznych, najlepiej szybkich testów antygenowych, najoptymalniej z testów typu combo. Rekomendujemy, aby było ich szerokie rozpowszechnienie, najchętniej z refundacją i w POZ, i w izbach przyjęć, i w szpitalnych oddziałach ratunkowych – mówiła przewodnicząca Rady Ekspertów NIL.

Rada Ekspertów rekomenduje wdrożenie w życiu proponowanego ostatnio przez samorząd lekarski pomysłu sprawdzającego się m.in. w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, mogącego odciążyć system ochrony zdrowia – czyli stworzenie dla pacjenta możliwości uzyskania zwolnienia z pracy w sytuacji niedyspozycji zdrowotnej, bez kontaktu z lekarzem.

– Krótko mówiąc, pacjent bez konieczności udania się do lekarza w momencie, kiedy się czuje źle, tak jak w takiej sytuacji, kiedy ten system jest rzeczywiście bardzo mocno przeciążony, powinien móc zgłosić pracodawcy niedyspozycję zdrowotną. W cudzysłowie mówimy o zwolnieniu – bo nie będzie to zwolnienie, tylko zgłoszenie. Będziemy apelować, by ustawodawca uwzględnił możliwość wprowadzenia takiego rozwiązania w Kodeksie pracy i w umowach z pracodawcami – dodała prof. Ewa Barcz.”

Tyle doktory. I profesory. Ja mam tylko dwie kwestie. A czemóż to towarzystwo nie wróci do, sprawdzonych jak samo uważało i uważa, rozwiązań z dorobku kowidowego? Gdzie kwarantanny, izolacje, lockdowny? Przecież parametry tridemii są co najmniej na poziomie tych kowidowych, o czym straszą eksperci w swych zaleceniach. No, co jest? Mamy dwa możliwe powody tego odstępstwa od byłych praktyk. Albo okazało się, że się nie sprawdziły wasze dotychczasowe „strategie” (wtedy proszę przeprosić wszystkich Lekarzy Wyklętych i przywrócić do zawodu, bo właśnie za to ich koledzy skazaliście), albo wyjście drugie: nie stosujecie swych kowidowych dokonań, bo… skończyła się kaska i nikt już nie da na te szaleństwa. No, bo konsekwencją tego co towarzystwo ogłosiło jest znalezienie się  na „ścieżce i kursie” prowadzącym do bezwzględnych izolacji, kwarantann, lokckdownów i… obowiązku szczepiennego. Trzeciej drogi nie ma… o czym nas przekonywaliście od 2020 roku. Odwagi więc!

Drugą rzeczą jest pomysł rewolucyjny, czyli ukryta teleporada. Wnioskowanie o to, by ktoś kto się źle poczuje nie zawracał głowy wizytą lekarzowi, bo ten się zakazi, łącznie z dziesiątkami pacjentów na korytarzach przychodni, to w sumie powrót do „strategii późnego leczenia”, która kosztowała nas ponad 200.000 ponadnormatywnych zgonów. Popatrzmy: takie cudo będzie się należało na 3 dni w roku, że pracownik dzwoni do pracodawcy i mówi, że nie przyjdzie. No, trzy dni w roku to jakiś absurd – widać wiele nawracających chorób, głównie grypopodobnych, i trzy dni na głowę to za mało. Na rok, ale i na chorobę. Na chorobę, bo co może być wiadomo po trzech dniach przyczajenia się chorego w domu? Mu się rozwinie, albo nie – a jak się rozwinie, to co? Bardziej chory przyjdzie do przychodni? Lepiej? Jakby przyszedł od razu to trzy dni wcześniej wylądowałby pod kołderką i przyszedłby do służby zdrowia, co najwyżej jakby mu się pogorszyło w powikłania. Poza tym – hmmm… mamy następne co najmniej trzy dni potencjalnej inkubacji niewykrytego zapalenia płuc. No, bo taki mógł się źle poczuć bo miał zapalenie płuc, nie poszedł się osłuchać do lekarza, pohodował sobie zapalenie i niech tu jakiś fachowiec powie – bo logika amatora daje mi odpowiedź – czy zapalenie płuc lepiej leczyć z co najmniej trzydniowym opóźnieniem czy nie?

No i co, mili państwo? Mamy tę pandemię czy nie? Zamykać tę budę pt. „Dziennik zarazy”? Słabo – ja już nie nadążam z tematami. Leży mi takowych setki w archiwum, wiele się dezaktualizuje w tempie zawrotnym, bo wychodzą nowe rewelacje. Coraz częściej kwestie tego jak zostaliśmy zrobieni w konia zastępują smutne fakty – rachunki, które nie wiadomo jakie i jak długo będziemy płacili, za ten niespotykany w historii ludzkości odjazd. Ja już przeżyłem komunę, stan wojenny, podziemie, Balcerowicza, powrót neokomunistów, transformacje demokracji liberalnej w zamordyzm. Wedle chińskiego przekleństwa – musiałem narozrabiać, bo odbywam dożywotnią pokutę „życia w ciekawych czasach”. A bym się już ponudził…

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

7 thoughts on “6.01. Zamykamy budę? Ależ skąd!

 1. Parę lat temu oglądając ten film

  https://www.youtube.com/watch?v=DnnKxUOZyf4

  ( Film przetłumaczony na prośbę autora filmu dla „Wolnych Mediów” w listopadzie 2012 r. – Przypominamy go, bo pokazuje plan elit, który jest właśnie realizowany na naszych oczach! )

  uważałem, że nie jest to, spiskowa teoria dziejów, ale czysta Utopia
  niemożliwa do zrealizowania, …
  przecież ludzie nie są tacy głupi, aby dać się tak wyrolować i oszukać.

  …. Niestety po pseudo pandemi itp

  okazało się , że nie miałem racji 🙁

 2. Transkrypcja tego filmu na stronie:

  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wielki-reset-nwo/14-wprowadzaja-faszyzm-zamordyzm-pod-pretekstem-covid-film-z-2012-roku

  Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji rządzi światem z ukrycia i jest o krok od osiągnięcia swych mrocznych fantazji.

  ICH CELE
  1. Stworzyć światowy rząd zdominowany przez oligarchiczną elitę.

  2. Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi: panów i niewolników.

  3. Zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją.

  4. Ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi.

  Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia. Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę historię aby: uzyskać absolutną władzę na świecie… NA ZAWSZE. Szach-mat dla ludzkości. Jak chcą to zrobić? Trzema ruchami strategicznymi.

  RUCH PIERWSZY: ZAŁAMANIE GOSPODARCZE, EPIDEMIA I WOJNY REGIONALNE
  Elita wytworzy wielki, międzynarodowy kryzys finansowy, który ma się zakończyć zapaścią gospodarczą, upadkiem euro i dolara. Wtedy, wiele osób straci pracę i oszczędności w Europie i w USA. W miarę wzrastających protestów, elita stworzy fałszywe antysystemowe grupy, które powodować będą epizody chaosu i wzrost przestępczości, aby ludzkość zażądała ustanowienia władzy silnej ręki. Ewolucja upadku w Europie i USA, będzie przebiegać inaczej.

  W Europie: elita generuje pogląd, że każdy samotny kraj nie może przezwyciężyć kryzysu narodzi się scentralizowany rząd europejski i suwerenność narodowa ograniczona będzie do minimum. Własność państwowa ulega prywatyzowaniu, wielkie korporacje zostają włączone do rządzenia państwem. Klasa polityczna jest skompromitowana. Niektórzy politycy i bankierzy będą się procesować, ale to tylko sztuczka.

  Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski rząd jest zajęty przez technokratów, którzy zastąpią starych, niesprawnych i skorumpowanych polityków. Pozornie demokratyczne państwo europejskie ma swoją siedzibę, ale rządzi przez nietykalne elity.

  W USA: kryzys wywołuje poważne zamieszki. Uzbrojone grupy staną do walki przeciwko państwu manipulowane przez elity. Jest dużo przestępstw i niewinnych ofiar. Rząd federalny wprowadza stan wyjątkowy, aby odzyskać kontrolę. Budowane od lat obozy FEMA zaczynają działać. Dysydenci i protestujący są więzieni, oskarżani o terroryzm i działalność antypatriotyczną. Aresztowania i masowe represje są przeprowadzane w imię bezpieczeństwa.

  Strategia załamania gospodarczego kulminuje się z wprowadzeniem obowiązkowej służby dla państwa, w USA i w Europie. Tłumy ludzi żyjących w nędzy, są zmuszone do pracy dla państwa, w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie. Najbardziej antyspołeczne osoby są wybierane do sprawowania kontroli nad społeczeństwem, poprzez policję lub żołnierzy i represje. Rząd promuje składanie donosów wśród obywateli w zamian za korzyści i uznanie. W pewnym momencie, podczas procesu upadku gospodarczego, zaczyna drugi strategiczny manewr: kryzys zdrowotny.

  Epidemia jest podnoszona do umocnienia procesu masowej kontroli populacji. Media wyolbrzymiają sytuację i sieją panikę. Demonstracje są zabronione pod pretekstem pomocy w rozpowszechnieniu epidemii. Epidemia służy do cichego eliminowania przeciwników politycznych. W trakcie zaawansowanej epidemii, organy władzy ustalają, że jedynym sposobem, aby ją kontrolować, jest wdrożenie czipa do monitoringu każdego obywatela, aby szybko wykryć nowe ogniska epidemii. Mikroczip jest również używany do przechowywania wszystkich danych osobowych. Służy też jako pieniądz elektroniczny. Fizyczny pieniądz znika, uznany jako niehigieniczny, niebezpieczny i niewygodny. Te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela: czip = pieniądze, czip = leki, brak czipa = śmierć. Podłączenie czipa internetu i systemu przetwarzania danych będzie podstawą kontroli masowej. Wszystkie informacje będą zapisywane na serwerach, z dala od kontroli obywatelskiej. Powiązanie internetu z czipem staje się Wielkim Bratem.

  Trzeci strategiczny manewr: wojny regionalne. Podczas upadku gospodarczego i realizacji metod kontroli populacji, regionalne wojny będą wywoływane na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Konflikty te mogą się zacząć prowokacjami fałszywej flagi. Wywołają spadki akcji na giełdach i będą ostatecznym bodźcem do załamania gospodarczego, a nawet początku epidemii, jeśli będzie to atak biologiczny. W tej fazie wielkie mocarstwa nie wchodzą w bezpośredni konflikt między sobą, jak było to w Wietnamie, Korei czy Afganistanie.

  RUCH DRUGI: III WOJNA ŚWIATOWA
  Po kilku latach wojen regionalnych osiągnięto całkowitą kontrolę populacji. Wielka wojna wybuchła pomiędzy siłami wielkiej masy ludności rekrutowanych przez działania zbrojne, są wysyłane do chaotycznej i pustoszącej wojny. Taktyki broni nuklearnej, chemicznej, biologicznej i klimatycznej są wykorzystywane w kilku dużych miastach, aby wyeliminować cześć ludności świata.

  ETAP TRZECI: POKÓJ
  Wojna skończy się, gdy charyzmatyczni przywódcy kontrolowani przez elity ukażą się jako zbawiciele świata i zawrą układ pokojowy w oparciu i jedność wszystkich narodów pod jednym światowym rządem. Ocaleni wyczerpani i podporządkowani przyjmują ostateczną władzę opartą o jeden rząd światowy, kontrolowaną przez nietykalną elitę. Panowie świata posiadają już uległe masy niewolników kontrolowane przez najnowocześniejsze techniki, dzięki czemu nikt nigdy więcej im się nie przeciwstawi. Całkowity czas trwania procesu może potrwać od 10 do 30 lat.

  Nasz świat jest na krawędzi niewoli i zniszczenia. Rządzi nami elitarna grupa psychopatów bez szacunku dla życia ludzkiego. Na swoich usługach mają armię bezdusznych i skorumpowanych popleczników zdolnych zrobić wszystko, aby utrzymać swój status.

  JAK Z NIMI WALCZYĆ?
  Czy mamy zamiar pozwolić, aby ci dranie wyeliminowali nas, czy będziemy walczyć o nasze przetrwanie?

  Jeśli chcemy, aby zatrzymali swoje plany, musimy ustalić cztery bezpośrednie cele:

  1. Przekonać siły bezpieczeństwa, aby zaczęły chronić ludzi i przestały być posłuszne elicie.

  2. Zaatakować i skompromitować środki masowego przekazu odpowiedzialne za rozpowszechnianie kłamstw elit rządzących.

  3. Ściganie i ciężkie karanie klasy politycznej, która służyła tym przestępcom. Wszystkich z nich. Powinni bać się ludzi. Na zawsze!

  4. Zapobiec wprowadzeniu czipowania. Jest to kluczowy punkt (wyjaśnienie na filmie niżej – przypis WM).

  CO MOŻNA ZROBIĆ NA POZIOMIE OSOBISTYM?
  1. Informowanie maksymalnej liczby ludzi, jak to tylko możliwe o planach elity.

  2. Potępić manipulacje mediów. Wykorzystywać swoje niezależne media.

  3. Poświęćcie godzinę dziennie, aby walczyć przeciwko elitarnym planom architektów.

  4. Oczyść swój umysł z fałszywych wartości, które zaszczepił ci system.

  5. Przestań kroczyć ślepo za każdym liderem, nawet gdy budzi Twoje zaufanie. Bądź sobą, swoim przywódcą!

  6. Przestań popadać w nienawiści rasowe, etniczne, polityczne i inne. To pułapka by dzielić ludzi.

  7. Nie pozwól im wysyłać innych do ich brudnych wojen. Mówią ci, że masz złapać za broń? Zrób to przeciw nim!

  8. W tym momencie wszyscy władcy na świecie są bezprawni. Dlatego bądź nieposłuszny tym gnijącym władzom, tak bardzo jak tylko można!!! Obywatelskie nieposłuszeństwo!

  Sławny Wywiad z Aaronem Russo FED NWO Banksterzy

  EPILOG
  Sprawili, że uwierzyłeś, iż jesteś malutkim, nieistotnym ziarenkiem piasku, samotną mrówką w ludzkim mrowisku. Sprawili, że nie wierzysz, że może być inaczej, że nie powinno się podejmować samemu decyzji, bez pytania o zgodę, że nie można się bronić. Sprawili, że uważasz, że można żyć tylko swoim małym życiem, w małym śnie, zakupionym w jednym z ich sklepów, że czas na Ziemi nie pozostawia żadnych śladów, że wszechświat jest obojętny na to, co się dzieje z Tobą, że jesteś tylko statystyką, liczbą, ale to nieprawda! Jeśli jesteś w stanie kochać i walczyć.

  Nie ma żadnych wątpliwości: żyjesz najważniejszą chwilą swojego życia w historii ludzkości. Zdecyduj, czy jesteś zwykłą owcą prowadzoną na rzeź, czy jedną z osób, które walczą do ostatniego tchu, by ocalić ludzkość z niewoli i zniszczenia. Teraz jest czas, aby udowodnić swoją prawdziwą wartość!!!

 3. Polecane przez zwykłego prostego elektryka, książki do przeczytania dla ” wykształciuchów”
  ( nie mylić z Bolkiem ) 😉

  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/100-piec-ksiazek-ktore-wprowadza-cie-w-depresje-albo-obudza

  „Operacja Pandemia. Globalna psychoza i nowy totalitaryzm” – Marek A. Zamorski
  „Wielki Reset” – praca zbiorowa Marek A. Zamorski, Krzysztof Komenda i Renata Przekora.
  „BESTIA – cywilizacja nad przepaścią” – Marek Tomasz Chodorowski
  „Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. Nowy Ład Ekonomiczny. Globalizm…” – Epiphanius
  „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego” – Jan Białek

  COVID-19; Globalna mistyfikacja Józef Białek
  Czas na prawdę  Józef Białek
  Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację Józef Białek
  Krótka historia dezinformacji. Od konia trojańskiego do internetu Vladimir Volkoff
  Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji Józef Białek

  1. Co starsi czytali książkę z roku, gdzie te mechanizmy są opisywane.

   Agentura wpływu. Tajniki wywrotowej działalności KGB

   To samo robią teraz tzw. globaliści

   PS: Ciekawostka , na lewackiej Wikipedii zero informacji o tej książce . Prawda boli.

 4. Nie, nie zamykać tej budy Panie Redaktorze. Kłaniając się nisko proszę o więcej, lud Pana czyta, pisz Pan 🙂 Daje Pan codziennie przyczynek do przemyśleń, człowiek się łatwo przyzwyczaja do dobrego.

 5. Zdaje się, że gdyby nie rozpierducha na wschodzie i napływ Ukraińców, którzy są nieskorzy aby się dostosować do zachodnich idiotyzmów, to eksperci tej pożal się Boże rady mieli by władzę większą od również pożal się Boże premiera, a my mielibyśmy powtórkę z rozrywki. O ile w ogóle byłaby jakaś przerwa w tej zabawie. A może nasze władze nie są wcale aż tak głupie jak się wydaje, ale wiedziały, że tylko wojna może nas ocalić? I dla tego wraz z innymi ten płomień wojny wciąż podsycają? A może nawet we współpracy z Władimirem… nie, to chyba jednak niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *