13.05. Jak umieraliśmy na kowida

6

13 maja, dzień 1167.

Wpis nr 1156

zakażeń/zgonów

113/6

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Witajcie Państwo,

się porobiło. Przeprowadziłem wywiad z panem doktorem Czyrycą z USA, który domknął mi ostatnią niewiadomą pandemiczną, czyli – na co umierali (bo przecież umierali) ludzie w kowidowych czasach. Wywiad wyjaśnił mi już praktycznie wszystko i polecam go Państwu.

Wywiad z panem doktorem opublikowałem na YT zaraz po zakończeniu, by zobaczyć co się będzie działo i czy wytrzyma do publikacji. Wytrzymał 2 godziny i dostałem bana. Za rozmowę z naukowcem o nauce. Fakt ten dedykuję moim rozmówcom z wywiadu, kiedy ze zdumieniem się dowiedziałem, że nie ma żadnej cenzury, Tak więc spróbowałem to popchnąć via Facebook i zobaczymy jak długo się utrzyma. Czy macie Państwo jakieś porady gdzie mogę to opublikować, by udostępnić link do tego wywiadu, skąd nikt mi go nie wyciął?

Tu wywiad

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

6 thoughts on “13.05. Jak umieraliśmy na kowida

  1. Póki co, twarzoksiążka filmu nie usunęła. Na Rumble są dostępne różne alternatywne treści, między innymi lubiany nie tylko przeze mnie Andy Choiński wrzuca tam filmy, które tubka kasuje. Gdyby Pana zbanowali, to polecam właśnie tą platformę.
    No to mamy klamrę spinającą.
    Panie Redaktorze, czy nie powinien Pan swojej książki pisać współpracując z dobrym prawnikiem posiadającym doświadczenie w pracy jako prokurator?
    Przecież będziemy mieć gotowy akt oskarżenia!

  2. Oczywiście wszędzie wrzucać: na rodzimy banbye.com, na vimeo.con, cda.pl i każde inne egzotyczne. Im więcej miejsc tym lepiej widać gdzie jest cenzura.

  3. Dla mnie ten wywiad to tylko potwierdzenie 1 wywiadu sprzed kilku miesięcy z dr. Pieniążkiem. Natomiast ciekawe jest to wyjaśnienie skąd się wziął antybiotyk i dlaczego powinno się go podawać w pewnym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *