14.12. Doktora Witczaka młot na kowidian

5

14 grudnia, dzień 1017

Wpis nr 1006

zakażeń/zgonów

771/6

Proszę o wsparcie mego bloga

Wersja audio wpisu

Było tu w Dzienniku kilka prób podsumowania pandemii i to na jej różnych etapach. Całe serie, nawet moja – gorzko-szydercza, pierwsza jeszcze z czerwca 2020 roku, też niezła, prorocza. Ale teraz mam przed sobą wersję kompaktową, autorstwa pana doktora Piotra Witczaka. Jej zalety to kompaktowa struktura, najważniejsze filarki kowidowe obalone, powołania na źródła każdego obalenia – załączone.

Gdybyście Państwo chcieli się kiedyś bronić przed atakami kowidian, albo byli w dyskusji z takowymi – przypadek coraz częstszy, bo się powoli „nawracają” na rozsądek – to jest to przewodniczek po pandemii znakomity. Na argument, że coś-tam-coś-tam, sięgamy do odpowiedniego punktu, argumentujemy abstraktem, zaś na podważanie tezy klikamy w link, odsyłając do źródeł. Na większość zaangażowanych kowidian to wystarczy, bo swoje tezy czerpią z telewizora, nie, z coraz częściej pojawiających się badań naukowych. Wtedy można się wychillować, gdy nasz kowidiański napadacz duka po angielsku i rozszyfrowuje skomplikowane wykresy. Potem następuje zniechęcenie, zazwyczaj jest próba ataku ad personam, że co ty tam wiesz, żeś nie lekarz, itd… Ja to przeczekamy i nie damy się wciągnąć w bójkę, sytuacje się uspokaja. Może nie mamy nawróconego na zawsze, ale takowy już się mocno zastanowi zanim nas zaczepi jakąś kowidiańską rewelacją a la doktor Grzesiowski. A więc odłożyć w zakładkach, żeby się nie gniotło i dwa lata będzie służyć. A więc do przewodniczka:    

„Przegląd najważniejszych covidowych faktów, czyli „pandemia c19” dla opornych. „Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” …w szczególności przy wszechobecnej cenzurze, korpomediach oraz zależnej od koncernów i polityków nauce. Połączmy kropki…

Testy

W listopadzie 2020 roku 22 naukowców (spec. z genetyki, wirusologii, immunologii, mikrobiologii, diagnostyki molekularnej) zrzeszeni w ICSLS uznali, że test RT-PCR jako specyficzne narzędzie diagnostyczne do identyfikacji wirusa SC2 jest „bezużyteczny”. Powołując się na badanie EPIC dr. Norman Pieniążek (pełnił funkcje dyrektora laboratorium diagnostyki molekularnej w CDC przez 24 lata) wskazuje, że próbki wymazów z nosogardła nie są wiarygodne do diagnozy infekcji. Zapalenie płuc to główna przyczyna hospitalizacji i zgonów dorosłych. Większość zapaleń płuc ma nieznaną etiologię, tylko w 14% wykryto wirusy. Wiele patogenów odpowiada za objawy „covid”. Ten obszar łatwo „zagospodarowała” rutynowa i wadliwa diagnostyka c19. Dlatego istotną część zachorowań identyfikowanych przed pandemią C19 jako grypa lub zakażenia grypopodobne (w ogromnej większości raportowane wyłącznie na podstawie wywiadu) w 2020 i 2021 r. opisano jako covid 25.03.21 pisał o tym specjalista PCR, genetyk, prof. Zieliński.

Na przykład, niezależna analiza śmiertelności ogólnej dla Kanady wykazała, że nie było szczególnej sytuacji epidemiologicznej a nadmiarowa umieralność miała związek z reakcją na „pandemię”. Poniżej wykres śmiertelności dla Szwecji na przestrzeni lat:

Nieleczenie

W Polsce w 2020 sytuacja epidemiologiczna była tak „trudna”, że postawiono MNIEJ rozpoznań ARDS i „niewydolności oddechowej”, zapaleń płuc, wykonano mniej RTG i TK klatki piersiowej, spadła liczba respiratoroterapii względem 2019 (oficjalne dane MZ).

Nawet mimo wadliwej diagnostyki odnotowano:

– śmiertelność SC2 (IFR) to ok 0,15%

– umierają głównie osoby starsze z wielochorobowością

– „zgon covid” to abstrakcja, bo w 91% przypadkach lekarze nawet błędnie identyfikują zapalenia płuc jako rzeczywistą przyczynę zgonu.

Pochodzenie wirusa

Tajemnicze pochodzenie SC2:

– sekwencja kodująca region CFS białka kolca SC2 opatentowana przez Modernę w 2016?

– genom SC2 wykryty w ściekach w marcu 2019?

– przeciwciała anty-SC2 wykryte w próbkach krwi sprzed pandemii?

– pochodzenie laboratoryjne niewykluczone (Lancet)?

Dług zdrowotny i nocebo

Armagedon w 2020 spowodowały głównie ograniczenia hospitalizacji (2 mln mniej!) i procedury opóźniające dostęp do OZ, w szczególności w sezonie grypowym. Szacowano 18.000 dodatkowych zgonów rocznie TYLKO z powodu opóźnień diagnoz najczęstszych przyczyn raka. Istotny udział miała generowana przez media masowa histeria i efekt nocebo (strach). Wśród głównych czynników ryzyka „zgonu covid” były niepokój i zaburzenia lękowe.

Lockdowny

Na całym świecie wprowadzono lockdowny – „największa porażka polityki w czasach pokoju we współczesnej historii”, przy niewielkim lub żadnym wpływie na śmiertelność „covid”, ale ogromnych kosztach gospodarczych i społecznych.

Maseczki

…i symboliczne maseczki
– brak lub niewielka skuteczność
– istotne klinicznie skutki uboczne

– nieefektywne kosztowo

– zagrożenie ekologiczne

– nieuzasadnione wobec skali zagrożenia epidemiologicznego (analiza obejmująca >180 publikacji naukowych).

Szczepionki

Przymus do szczepionek, które prawdopodobnie nie zmniejszyły ogólnej śmiertelności [1,2] i zachorowalności (all cause morbidity) [3] ze względu na bezprecedensową skalę niedoszacowanych skutków ubocznych.

Mechanizm manipulacji

Jak to możliwe, że większość świata naukowego jest w błędzie? Z tego samego powodu co:

– przez 30 lat cholesterol uważano za główną przyczynę miażdżycy, a dowody za homocysteiną ignorowano

– „skuteczny i bezpieczny” lek Vioxx spowodował >140.000 zawałów serca i >55.000 zgonów.

Nauka jest silnie zależna od korporacji i przesiąknięta poprawnością polityczną. Medycyna wykorzystywana jest jako narzędzie do osiągania celów polityczno-biznesowych.

Nic dziwnego, że stosowano drogi i nieskuteczny Remdesivir (nierekomendowany przez WHO), a dyskredytowano tanie i bezpieczne leki o potencjale terapeutycznym. Nie powinno również dziwić, że wskazywano szczepionki jako jedyne skuteczne remedium, jednocześnie nie promując, a nawet zakazując postaw prozdrowotnych, zamykając ludzi w domach.

Po co to wszystko? Zysk, władza, kontrola. Miliardy zarobione na testach, maskach, lekach, szczepionkach. Ograniczone prawa obywatelskie, większe uzależnienie społeczeństw od rządów i instytucji międzynarodowych, cyfrowe ID. Dlatego nie zapominajmy, co nam zrobili 'w imię nauki’.”

Zacytował Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

5 thoughts on “14.12. Doktora Witczaka młot na kowidian

  1. Tanie i sprawdzone leki, typu amantadyna itd, tępiono, bo TYLKO wowczas, gdy NIE MA ŻADNEGO skutecznego leku na jakąś nową chorobę , miedzynarodowe przepisy dopuszczają powszechne BEZKARNE użycie na nią specyfików o NIE zakonczonym jeszcze calkowicie cyklu badań. Typu szpryca mRNA.
    Kasa, misie, kasa.
    Tyle dobrego, że Mengele od szprycowania niemowlaków znów wyleje pół miliona sprowadzonych na ten cel szpryc. Zainteresowanie nimi jest bowiem praktycznie ŻADNE!

  2. Potwierdza się teza którą mój śp. tata wkurzał rodzinę: „a co mi tam lekarz pomoże”. Żeby lekarz pomógł to sam pacjent lub rodzina muszą być jako tako zorientowani i wiedzieć już wcześniej czego chcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *