16.02. Izby lekarskie – samorząd przejęty

5

16 lutego, dzień 1081.

Wpis nr 1070

zakażeń/zgonów

1977/9

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Wywiad z panią profesor Krystyną Lisiecką-Opalko

https://www.youtube.com/watch?v=oZdJOrEIpIA

About Author

5 thoughts on “16.02. Izby lekarskie – samorząd przejęty

 1. Kolejny cytat z Grzędowicza („Pan lodowego ogrodu”, niby fantastyka, ale jakże profetyczna”):
  -„Tak toczy się życie. Można sobie poradzić, tylko jeśli jest się wolnym. Ludzie nie rodzą się niewolnikami i nie rodzą się jednakowi. Nawet Amitraje. Dlatego jestem i zostanę poddanym cesarza, który pozwalał mi układać życie jak chcę, mówić co chcę, jeść co chcę i chędożyć kiedy chcę. Nigdy nie wrócę do zagrody dla Karahimów. Nie pokłonię się przed Kodeksem Ziemi. Pluję na Kodeks Ziemi! To jest księga dla owiec, które potrzebują Oświeconych, żeby za nich myśleli. Każą moim rodakom być jak mrówki. Jak bezmyślne robaki. Chcą ich zmieniać tak, by wszyscy byli jednakowi. Tylko że nie można wydłużyć niskiego ani dodać rozumu głupiemu. Można jedynie obciąć tego, co wyrósł, ogłupić tego, co myśli, i zrujnować bogatego. Tylko w ten sposób mogą stać się jednym. Nie da się zrobić tak, by wszyscy byli bogaci. Łatwo natomiast wszystkich uczynić biednymi. A komu się nie podoba, to rozwalą mu łeb motyką i oddadzą świętej ziemi. Ziemia nie jest święta. To tylko błoto pod naszymi stopami. Nie będę kłaniał się błotu!.”

  Dlatego NWO i ekofaszyzm tudzież lewactwo kulturowe i dyktatura skrajnej mniejszosci PRZEGRAJA!.
  Bo są wbrew naturze!

  1. Grzędowicz coraz bardziej – i jest to komplement – przypomna swoim stylem Terry’ego Goodkinda, jeśli wręcz nie mentorkę tego ostatniego, Alissę Zinowiewną Rosenbaum, znaną szerzej jako Ayn Rand. Równocześnie warto zwrócić uwagę, że Rand, wypowiadając swoje słynne twierdzenie „chrześcijaństwo to przedszkole komunizmu” zwyczajnie odnosiła się do postaw doktrynalnych przyjmowanych przez neofitów takich jak m.in. Auguste Constant i inni członkowie „Związku Sprawiedliwych” (do którego za młodu należał Marks), oraz późniejszej Camusowej wykładni altruizmu (nie mającej przecież kościelnego imprimatur), czy też szerzej do postawy którą dr Ziętek-Wielomska (przy wszystkich moich zastrzeżeniach, np. co do lekkomyślnego używania pojęcia „spójności społecznej”) nazywa „największym zwycięstwem nad ludźmi wiary”, polegającej na odrzuceniu rozumu na rzecz wiary, po mimo tego, że z perspektywy doktrynalnej jedno i drugie ma status daru Bożego. A jak można wnieść z lektury współczesnego Rand (i obmierzłemu technokracie Rockefellerowi wnukowi), pochodzącego z Rumunii amerykańskiego historyka Mircei Eliade, „święta ziemia” jest tylko środkiem masowego wyzbywania się sprawczości (nie tyle w Bartosiakowym rozumieniu tego słowa, co tożsamym angielskiemu „agency”).

 2. Lista (45+) linii produktowych mRNA Moderny i stan zaawansowania badań: modernatx.com /research/product-pipeline
  Brać, wybierać, nie żałować. Każdy będzie się szprycować. Na haluksy, na czyraki, już gotowy zastrzyk taki.
  Drukować i dostarczać tę mapę drogową obecnych i przyszłych szczepionek do punktów szczepień – może do jakiegoś łba jeszcze dotrze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *