19.05. Pomyliłem się…

3

19 maja, dzień 1173.

Wpis nr 1162

zakażeń/zgonów

97/0

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Dziś znowu praktycznie same wykresy, a więc nie ma co czytać obrazków i wersji audio nie nagrałem. Ale jutro o remdesivirze, a więc i poczytać będzie co.

No i walnąłem się. Ale kto walczy, ten i dostaje, zaś nie myli się tylko milczący. Ostatnio przewinąłem się po różnych przekaziorach z ugruntowaną swoją tezą, popartą badaniami, że jesteśmy numer 1 w światowych zgonach ponadnormatywnych.

Tak, to prawda, ale była. Okazało się, że to było aktualne w latach 2020-2022, ale potem się zmieniło. To frakcja ponadnormatywnych się zmieniła. Nasza, ta, w której przodowaliśmy, była wynikiem majstrowania przy służbie zdrowia, by zrobić miejsce dla sezonowego, okazało się, hiciora, jakim był koronawirus. To wtedy uczyniliśmy wiele w systemie, by wyprodukować niekowidowe śmierci. Śmiertelna triada ujednoimienniania szpitali, triażu przy kwalifikowaniu do jednostek leczniczych oraz teleporad, wzmocniona zasadą „antybiotykami nie leczy się wirusów”, jako suma realizacji strategii nieleczenia zgarnęła swoje żniwo. I ja sobie myślałem, że to już tak zostanie, że inne kraje „nas nie dagoniat”, no bo jak. Wirus już w odwrocie, prawdziwie chorzy wrócili do szpitali, i w końcu – straszna zasada, ale statystycznie poprawna, że „nie ma komu umierać, bo kto miał umrzeć z powodów zapaści służby zdrowia, to już umarł” spowoduje zatrzymanie trendu. Z nami na najwyższym podium.

Ale przeliczyłem się. Zwrócił mi na to uwagę Szymon na twitterze, dodając do dyskusji wiele argumentów, badań, wyliczeń i wykresów. Dzielę się nimi z Państwem, bo sprawa wydaje mi się arcyciekawa. Proces ponadnormatywnych zgonów się nie zatrzymał i to o dziwo (?) w krajach zaszczepionych po kokardę. U nas, gdy się zobaczy na spadającą krzywą szczepień to widać, że ta towarzyszy spadkowi ponadnormatywnych zgonów. A w krajach zaszczepionych – odwrotnie. Mocny, wysoki i stabilny poziom zaszczepień „ciągnie w górę” zgony ponadnormatywne. I dlatego zostaliśmy zdetronizowani. Ale popatrzmy:

Na wykresie widać wahania ponadnormatywnych zgonów od początku pandemii. Te podskoczyły na wiosnę 2020 i ustabilizowały się, ale wystrzeliły na wiosnę 2021, kiedy – przypomnę zapominalskim – wszyscy rzucili się na szczepionki. My też, bo drugą falę (po pierwszej z października-listopada 2020) także zaliczyliśmy w tym czasie. Dziwne rzeczy dzieją się w… 2023. Bo to teraz zaczęliśmy rok od poziomu maksa zgonów w roku pojawienia się wirusa, czyli 2020 i jak tak dalej pójdzie to rok 2023 to będzie przekroczenie poziomów wszystkich lat pandemicznych po okresie wiosennych pików.

To poważna anomalia i będzie wymagać (w krajach posiadających opinię publiczną) poważnej refleksji co do przyczyn, ocenianych na podstawie szerokich badań. To w poszukiwaniu wyjaśnienia tego zjawiska należy zrobić, bo wydaje mi się, że cywilizacja powinna być ciekawa co ją zżera. Zobaczmy jak to wygląda w poszczególnych krajach:

Wyraźnie widać „dopalenie” ponadnormatywnych zgonów nie w czasie zalążków pandemii, ale właśnie w okresie wiosny 2021, kiedy zaczęliśmy się szczepić, a już zgony wystrzeliły jak rakieta wtedy, kiedy było już praktycznie po wirusie, czyli w roku 2023. Dlaczego tak się stało? Co się masowo, nagle, z przyczyn zewnętrznych zdarzyło cywilizacji? Ja nie widzę żadnego takiego czynnika oprócz masowej akcji szczepiennej.

Idźmy dalej. Zobaczmy jak się zaszczepiały kraje z tej tabelki o zgonach ponadnormatywnych:

Łotwa, Litwa, Czesi, przodujące kraje z podwyższoną śmiertelnością zaszczepiły się do 70%. Dziwią Włosi, którzy mają poziom zaszczepienia ponad 80%, ale ponadnormatywne zgony na poziomie Polski, która zaszczepiła się (drugą dawką) do 50%. Ale można to położyć na karb zaradności Włochów, którzy – jak donoszą mnie słuchy – byli mistrzami szczepienia się przez zlew, o co zadbała nawet mafia.

Ciekawe zestawienie pokazał Toe Negro. Ten zestawił krzywe szczepień ze wzrostem zakażeń, zgonów i zgonów ponadnormatywnych w Japonii, też zaszczepionej po kokardę:

Zwłaszcza jeśli chodzi o korelację zgonów ponadnormatywnych to wychodzi, że fale szczepień lekko poprzedzały falę zgonów ponadnormatywnych, co jest wyraźną korelacją. To silna hipoteza, wymagająca pogłębionych badań, ale warta chyba zainteresowania nauki…

Tak czy siak – pomyliłem się. Ale nie ma w tym nic złego. W zgonach ponadnormatywnych prześcigają nas kraje, które prześcignęły nas w wyścigu do szczepionek. Ten nasz opór przed szczepieniami strącił nas z potwornego podium śmierci. I gdyby to było tylko tak, że to dzięki nam, foliarzom, to byłby powód do dumy. Ale niechęć do szczepionek została wywołana w Polsce nachalnością ich akwizytorów i to im trzeba „zawdzięczać” tę naszą pozytywną klęskę w tym wątpliwym wyścigu. Nasz sanitaryzm minął się po drodze z triumfującym szczepionkizmem, który nas wyprzedził i gna dalej na krzywych wzrostu.

Pierwszy raz więc w życiu nie żałuję, że się pomyliłem.    

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

3 thoughts on “19.05. Pomyliłem się…

 1. A najlepsze, że nie tylko umierają starsi, jak to było w przypadku pierwszej fazy szaleństwa, ale dziś, po akcji szczepiennej, umierają także młodzi, w wieku 30-40-50 lat. Włosi to ciekawy przypadku, bo proszczepionkowcy wykorzystują właśnie ten kraj do wskazania, że mimo szczepień ludzi umiera mało. A jesli by sie okazało, co pewnie będzie trudne do udowodnienia, że oni zamiast dożylnie szczepili kanalizacje, to byłby to casus do podważenia całego procesu szczepienia Covid19, zakupu tych preparatów i ich podania ludziom za cenę zagrożenia ich zdrowia i życia. Ale tak jak to mówił w wywiadzie dr Pieniążek. Gdyby to był SARS śmiertelność byłaby 30-40%, ale że to był inny wirus, więc początkowe badania dały błędne założenia „pandemii” i dziś okazują się kłamstwem nr 1, z którego wynikają wszystkie następstwa.

 2. Tymczasem w Polsce …

  POWIEDZMY NASZE zdecydowane NIE
  dla  TRAKTATU POLSKO UKRAIŃSKIEGO.

  USA chcą, abyśmy przez najbliższe kilkadziesiąt lat utrzymywali, DOTOWALI te upadłe państwo, które przegrało NIESTETY już tą wojnę .

  Wojciech Sumliński – Apel do Prezydenta Andrzeja Dudy: czas ujawnić aneks do raportu WSI

   https://www.youtube.com/watch?v=dYzj6jyL7ZA


  Więcej złych i bardzo złych wiadomości (oraz jeszcze gorszych )
  TYLKO na stronie

  nie-wierze-nikomu pl aktualnosci/210-aktualnosci-maj-2023

 3. DUBAJ! Mnie ciekawi Dubaj. Tam na mocy dekretu, pan Monarcha zdecydował o wyszczepieniu każdego Dubajczyka, bez możliwości krytyki czy buntu. Tylko, że oryginalnych Dubajczyków jest 18%, cała reszta to …obsługa! Kogo będą obsługiwać za rok, dwa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *