30.03. Wizjoner

11

30 marca, dzień 758.

Wpis nr 747

zakażeń/zgonów

5.742/101

Dziś same cytaty, ale na jeden temat. Wiadomość na twitterze i komentarze w internecie. Tak tu to zostawię:

Minister Zdrowia @a_niedzielski z Nagrodą Główną „Wizjonerów Zdrowia 2022” m.in. za dbałość o jakość w ochronie zdrowia oraz promowanie działań i zachowań prozdrowotnych.

Komentarze:

Joanna Czarna: Wizjoner qrwa. Z bagażem 200 tysięcy zgonów na plecach

Orzeszko: Wizjoner depopulacji??? Bo ze zdrowiem Polaków jego działania nie mają nic wspólnego. No chyba, że jego wizją i wynalazkiem jest kij do walenia w parapet… Dobranoc.

Piotr Witczak: Proszę się nie łudzić, ta nagroda nie poprawi mrocznego wizerunku Niedzielskiego. Rekordowa na tle Europy liczba nadmiarowych zgonów z powodu ograniczeń w dostępie do ochrony zdrowia, setki tysięcy ludzkich dramatów – trudno zapomnieć, jeszcze trudniej wybaczyć.

Sedes z Bakelitu: Apage. Do piekła.

Patrick House M.D.: Minister, za którego kadencji było najwięcej zgonów nadmiarowych w nowożytnej historii kraju dostaje nagrodę „wizjonera” – mogliście z tym prankiem poczekać do piątku na pima aprilis.

TheEndOfF#ckingWorld: Za co ta nagroda? Za tych ekspertów z tej pseudorady medycznej? [koniecznie z tym linkiem]

I jeszcze raz:

TheEndOfF#kingWorld: Gratulacje Mengeledzielski [koniecznie z linkiem]

Maciej: Sponsorem nagrody głównej „Skurwiela dekady” byli producenci szpryc i respiratorow.

Greta Czyta: Skandal. W więzieniu powinien siedzieć. Gdzie my żyjemy? Co to za świat, który nagradza ludzi za organizację, która doprowadziła do 200 tysięcy nadmiarowych zgonów? Piekło czeka.

GINO_4: Kompletny upadek instytucji państwa. Łachudra odpowiedzialna za 200 tys. zgonów powyżej średniej i demolkę systemu opieki zdrowotnej dostaje nagrodę zamiast gnić w pierdlu…

Gen. Michał Schurmann: Nagrodę Wizjoner Zdrowia 2022 r. przyznało ministrowi Adamowi Niedzielskiemu jury w składzie: Waldemar Kraska, Wojciech Andruszewicz, Zdzisław Pfizer, Hanna Moderna, Edmund Johnson.

Tomasz: Mini ster zgonów z „gówną nagrodą”, wieszcz śmierci 2020-2022. M.in. za dbałość o zyski koncernów farmaceutycznych oraz bezprawne działania w celu zmuszania do udziału w eksperymencie medycznym.

Liber Abaci: Minister Niedzielski zasłużył jeszcze na nagrodę finansową – zasłużył na 200 tysięcy oboli. Zasłużył nie bardziej niż bóg Charon, który tylko przewiózł te 200 tys. Ludzi przez Styks, podczas gdy minister zorganizował im tę podróż.

UNITER RESET INFO: To jest kurwa kpina że śmierci Polaków! Przypomnę 200 tyt nadmiarowych zgonów! To tak jakby odznaczyć esesmanów za skuteczność w gazowaniu więźniów obozów!

Joanna: Minister Ostatniej Posługi.

Mieszko: To już nie jest naplucie w twarz. Ta nagroda to nasranie na groby 200 000 ludzi zamordowanych przez system stworzony przez tego wizjonera.

Beata: Polska na czele niechlubnego rankingu , od czasów objęcia przez tego pana stanowiska ministra. Ponad 200 tysięcy nadmiarowych zgonów, najwięcej od czasów II wojny światowej. Dla co najmniej 2 mln pacjentów zabrakło miejsca w systemie opieki zdrowotnej, faktycznie wizjoner.

Ryszard Wasilewski: Hehe jprd co za kabaret ,dbanie o jakość służby zdrowia. Teleporada i respirator a na końcu worek.

Jo.aszka: Wizjoner zdrowia??? Jesteście naprawdę kabaretowym ministerstwem. Taki z niego wizjoner, jak z koziego odwłoka trąba. Ostatnim rozporządzeniem zaprzeczył wszystkim swoim wcześniejszym działaniom. Tylko zmarłych Polaków żal.

Zayn Malik PolskiAgent: Stan nadmiarowych zgonów #Norymberga2 29/03/2022:

189.748 [1824,5/T] w latach 2020-2021;

26.760 zgonów [2.230/T] w bieżącym 2022 r.

Łącznie 216.508 Polaków. Czyn zabroniony z art. 118kk w zw. Z art. 156 kk

@ZiobroPl Proszę @GrzegorzBraun ten „even” odnotować.

Tomasz [koniecznie z linkiem]:Przez leczenie online zmarł mój ojciec nigdy ci tego nie wybaczę Niedzielski !!!! Dla mnie jesteś zerem i mam nadzieję, że skończysz wiadomo gdzie !!!

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

11 thoughts on “30.03. Wizjoner

 1. System zdrowia od lat, a moze i od dekady jest trupem, śmierdzącym , w szafie. Nie jest to żadna tajemnica i żadne nie powinno byc zdziwienie .Niedzielski (nie rozgrzeszam go), jak każdy poprzednik, musi być zderzakiem władzy w walce o ten system. A, że on nie funkcjonuje od lat nawet poprawnie to cóż… Można pluć na niego, ale jak już to plujcie na wszystkich poprzedników. Bo to co stało się po 2020 roku jest tylko konsekwencją tego co działo sie.. przed 2020 rokiem.

  1. A tak a propos. Pamiętacie jego poprzednika ? Ano słabo, co widać po komentarzach!!! A to on wprowadził te wszystkie szaleństwa.

 2. Stawiam hipotezę: gdyby wiosną 2020 r. zniknął minister zdrowia i nie powołano by żadnego jego zastępcy i nikt nie kierowałby ministerstwem i nie byłoby żadnych rozporządzeń, to sytuacja zdrowotna ogółu Polaków byłaby w ciągu tych 2 lat dużo lepsza, niż to co mieliśmy.

  1. Błąd logiczny. Nasz wizjoner łopaty nie jest po to, żeby robić dobrze Polakom kosztem bigpgarmy, tylko po to, by robić dobrze bigpharmie kosztem Polaków. Jak mniemam – z wzajemnością.

  2. Doznaję przypływu uczuć, przybliżających mnie do Imć Ladena. Chyba o to im chodzi.
   W normalnym kraju ten ludź byłby dotkliwie nagrodzony już dawno.
   „Program 200tys.+ Polaków. Pamiętamy” I przekazujemy.
   Norymberga 2.0

 3. I szykują kolejny burdel: infosecurity24.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne/ponad-25-mld-zlotych-na-ochrone-ludnosci-i-obrone-cywilna-mswia-szykuje-przewrot-w-systemie-zarzadzania-kryzysowego

 4. Właśnie dlatego u mnie nic się nie zmieniło. Nadal moim największym wrogiem jest Morawiecki, Kaczyński i ludobójcza szajka Niedzielskiego.
  Nie zmieni tego nie tylko wojna Ukrainy z Rosją ale nawet gdyby na nas napadła jakaś obca galaktyka. Wtedy pierwszym co bym zrobił to sprawdził czy chcą zniszczyć mnie i moich bliskich, czy może chodzi im tylko o zlikwidowanie rządów tej kanalii Morawieckiego

  1. Tak JaS. Wojna Ukrainy z Rosją bo to Ukr napadła na twoją matuszkę rassiję.
   JaS to może skrót od: JaSqrwiel? Pasowałoby.
   Na liście wrogów obok Morawieckiego, Kaczora i Niedzielskiego zapomniałeś wymienić Autora bloga który tak cię zawiódł, biedaku.
   BTW. Twój „mądry i przyzwoity” Szcześniak widzę jest i deklaruje się do obsługi paleniska (pewnie ma doświadczenie z czasów gdy mieszkał w kurnej chacie), natomiast brakuje twojego kumpla bRUSKA, też „mądrego i przyzwoitego” co najmniej tak jak Szcześniak, a może i bardziej. Czyżby dostał poważniejsze zadania niż paskudzenie i autoreklamę na tym blogu? Może wiesz coś o tym?

  1. Wygląda na to że wstyd został wymieniony na regularne przypływy.
   Taka mniej ostentacyjna wersja gambitu Simona…
   Zresztą to wczorajsze sugerowanie że ktokolwiek mógłby naszego RedNacza posądzić o rusoonucowość przy jego bardzo jednoznacznym stanowisku „po linii partii” to poziom groteski charakterystyczny dla procesu wyparcia w toku… po przejściu na drugą stronę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *