6.07. I zjazd koronarealistów. Kowid a Ameryka

0

Wpis nr 1208

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Zapraszam do promocyjnego zakupu mej książki „Dziennik zarazy”, która powstała na podstawie niniejszego bloga. Mamy też z wieczorek autorski, w Warszawie 12.07 o godz. 19.00 na tyłach teatru Komedia, ul. Słowackiego 19a. Szczegóły.

Dziś wracamy do materiałów z konferencji dotyczącej kowida. W tym odcinku przedstawiamy nagrane wystąpienia naszych amerykańskich kolegów. Amerykańskich, znaczy się Polaków, którzy kiedyś wyemigrowali do Stanów i tam dokończyli swoje kariery naukowe.

Dwóch z nich wystąpiło na tej konferencji. Znani są ze swej działalności w internecie, szczególnie doktor Nortman Pieniążek. Zza oceanu nie tylko mówili nam co się dzieje w USA, ale zachowali trzeźwe poglądy naukowe obnażając fałszywe filary pandemiczne.

Pierwszy z nich, doktor Norman Pieniążek często u mnie gościł – oto link do mego wywiadu z Doktorem, który nie tylko powie kim jest, żeby się móc wypowiadać z naukową pewnością o rzeczach pandemicznych, ale pokazuje pełnię demaskacji kowidowych fikcji. Link do wystąpienia na konferencji – tutaj.

Doktor Przemysław Czyryca też udzielił mi ciekawego wywiadu, który dowiódł NA CO umierali ludzie w czasie pandemii. Oto link do jego wystąpienia na konferencji.

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *