17.04. Grillowanie papieża kowidianizmu.

12

17 kwietnia, dzień 1141.

Wpis nr 1130

zakażeń/zgonów

104/2

Zapraszam do wsparcia mego bloga

Wersja audio

Mamy wewnętrzną awanturkę w do tej pory zgranym gronie. Chodzi o ostatni temat – czyli pochodzenie wirusa. To oskarżenie de facto jest skierowane wobec jednej osoby, głównego machera kowidu światowego dra. Fauci. Ten nietykalec kręcił całą pandemiczną korbą, był źródłem globalnych rekomendacji, wsadził kowida Trumpowi, czyniąc z USA centralę pandemiczną i wzorzec „działań” dla świata. To nietykalec, bo kłamał przed Komisją, za co idzie się ciupasem w Stanach do więzienia. On nie poszedł, choć skłamał, że nie ma nic do czynienia z zakazanymi technikami Gain of Function, czyli uzłośliwianiem wirusów już istniejących, by – uwaga – wyprodukować na nie antidotum. Na coś, co nie istnieje, za to co może sztucznie wyprodukowane – wyskoczyć z labu i pozakażać cały świat, co miało mieć miejsce w przypadku kowida.

Do tej pory na ten temat była cisza, czego miał dopilnowywać Fauci i jego koleżka, zoolog Daszak. Motywacje były oczywiste – przyznanie się do wycieku kierowałoby podejrzenia na niego oraz na jego nielegalne i groźne dla świata prace. Panowała na ten temat zmowa milczenia, ale zaczęto temat zgnębiać. Nawet za cenę zrzucenia Fauciego z sań, by coś rzucić ludowi. A rzucić trzeba, gdyż jak to się mówi wciąż „stoi problem” z czym mieliśmy (mamy?) do czynienia w przypadku kowida. Odpowiedź o wycieku, która kompromituje Fauci’ego jest tu wyjściem z przytupem, bo likwiduje wszelką alternatywę, a ta jest wysoce kłopotliwa. Zacznijmy od początku.

Trzeba zadać sobie pytanie, gdyby nie ucieczka specjalnie majstrowanego wirusa, to jak byśmy wytłumaczyli, coś, z czym mieliśmy do czynienia? Co więc zaatakowało ludzkość? Odpowiedź, że normalny sezonowy patogen byłaby ze wszech miar niepoprawna politycznie. Bo to by oznaczało, że świat zwariował na temat choróbska o szybkiej transmisji i lekkim przebiegu, zaś śmiertelność jej (i tak na niskim poziomie 0,15%) można uzasadnić na poziomie błędnych testów. Sprawdzenie zgonów ogółem – ostateczna weryfikacja „pandemiczności” pandemii – pokazuje, że nic się nie działo jak nas zamykano. Zaczęło się dziać w zgonach, jak zaczęliśmy mieszać w służbie zdrowia, narobiliśmy długu zdrowotnego i doklepaliśmy to wszystko szkodliwymi preparatami genetycznymi.

Przyznacie Państwo, że to słaby scenariusz, szczególnie dla sanitarystów i decydentów. Trzeba więc sprokurować inne pochodzenie problemu. Sztucznie stworzony zjadliwy diabeł, co to się wymknął. Nikt nie wiedział (i nie wie) jak toto leczyć, jakie (znaczy się coraz bardziej rozległe) ma objawy. I padł strach. I może przeszarżowaliśmy, ale w dobrej wierze i niech pierwszy rzuci strzykawką, kto nie zrobiłby tak samo. Dlatego wizja wycieku, kiedy na ołtarzu tej wersji trzeba nawet położyć papieża kowidianizmu, to i tak za mała cena, by się reszta towarzystwa wywinęła. I temu służy zacytowany artykuł.

Jeden wątek jest też w nim jeszcze ciekawy – dziennikarka pisze o jakimś zaćmieniu, że jak Fauci blokował wieści o wycieku, to jakoś tak wszyscy z siebie się temu blokowaniu poddawali, łącznie ze wszystkimi mediami, ba – łącznie z autorką. A teraz już się nie poddają. To jak to? Nikt się nie zapytał czemu kłamią wtedy, a teraz to wszyscy tacy odważni i mądrzy? Jakoś tak to się podziało. Tak samo i u nas. Jastrzębie kowidianizmu po kilka razy zmieniali zdanie i za każdym razem było ono naukowe, zaś media słuchały tego jak świnia grzmotu i teraz udają, że czegoś tam się dokopali. Figę – przyszły nowe zlecenia na nowe narracje i tyle. I tak to się buja ten kowid. Medialnie, bo już dawno nie epidemiologicznie.

Popatrzmy jak grillują Fauciego:   

Wydawało się, że New York Times zwrócił się przeciwko dr Anthony’emu Fauci w niedawno opublikowanym eseju, w którym skrytykowano podejście byłego dyrektora NIH do wymiany informacji podczas pandemii COVID-19. Dziennikarka Timesa, Megan Stack, napisała artykuł zatytułowany „Dr. Fauci mógł powiedzieć dużo więcej”, który dotyczył przede wszystkim wyciszania przez rządowego naukowca teorii wycieku z laboratorium COVID, w którą uwierzyła większość Amerykanów.

Stack, była korespondentka w Chinach , napisała, że Fauci i brytyjski zoolog Peter Daszak wcześnie obalili teorię, że nowy koronawirus wyciekł z Wuhan Institute of Virology. Nie tylko ta informacja niekoniecznie była prawdziwa, ale, jak napisała Stack, para mogła zweryfikować swoje wypowiedzi w sposób, który odsłoniłby Amerykanom więcej pełnego obrazu, ale tego nie zrobiono. Stack dalej potępiła Fauciego za to, że początkowo kłamał, że maski nie są skuteczne, a następnie stał się ich największym entuzjastą i wielokrotnie utrzymywał obostrzenia, gdy zniesienie środków blokujących byłoby bezpieczne.  

„Mogli powiedzieć, że laboratoria w Wuhan rzeczywiście badały wirusy nietoperzy, w tym koronawirusy. W laboratoriach trzymano żywe nietoperze, a naukowcy od czasu do czasu przeprowadzali kontrowersyjne formy badań, w których manipuluje się szczepami wirusowymi w sposób, który może uczynić je bardziej niebezpiecznymi dla ludzi” – napisała Stack. „Obaj mężczyźni pracowali dla organizacji, które brały udział w przekazywaniu funduszy amerykańskich podatników naukowcom w Wuhan – dr Daszak był od lat zaangażowany w badania nad nietoperzami w Wuhan; e-maile dr Fauci pokazują, że jego personel niedawno przypomniał mu o finansowaniu NIH dla prac związanych z koronawirusem wspieranej przez organizację dr Daszaka” – kontynuowała.

Stack zwróciła uwagę na różnice między sposobem, w jaki Fauci mówił o teorii wycieku laboratoryjnego prywatnie i publicznie. „Publicznie mocno skłaniał się ku crossoverowi zwierząt; za kulisami napisał, że „nie wiem, jak to się rozwinęło”, ale ostrzegł, że jest zaniepokojony „zniekształceniami w mediach społecznościowych” nt. pochodzenia covida” – napisała.

Przez cały czas publiczne mówienie o potencjale wycieku z laboratorium budziło kontrowersje, a przez cały rok 2020 można było zostać uznanym za rasistę lub teoretyka spiskowego za zachwalanie tej teorii. Ci, którzy o tym pisali i udostępniali artykuły na różnych platformach internetowych, byli masowo uciszani. Facebook całkowicie zakazał tej teorii przez kilka miesięcy w 2021 r., a większość konserwatywnych prawodawców, którzy naciskali na odpowiedzi, była traktowana z pogardą przez media głównego nurtu.

Teraz, w 2023 roku, Stack napisała: „dowiedzieliśmy się, że zarówno Departament Energii (który nadzoruje własną sieć laboratoriów i naukowców), jak i FBI uważają teraz za najbardziej prawdopodobne, że pandemia rozpoczęła się w laboratoriach”. „I tak pozostaje nam się zastanawiać, w jaki sposób prosta hipoteza została najpierw nazwana spiskiem, a później odzwierciedleniem rasizmu.” „Przeglądając relacje i komentarze publiczne, znalazłam ostrzeżenie: ci, którzy starają się stłumić dezinformację, mogą być sami skazani na jej sianie”.

Stack zwróciła również uwagę na groźny udział Daszaka w operacji, jako kogoś, kto „współpracował przez ponad dekadę z chińskimi wirusologami badającymi koronawirusy nietoperzy w Wuhan Institute of Virology i kierował pieniądze National Institutes of Health na badania za pośrednictwem swojej organizacji non-profit EcoHealth Sojusz. Daszak brał również udział w utrudnianym śledztwie Światowej Organizacji Zdrowia w Chinach i wrócił na Zachód, aby „dyskredytować wyciek laboratoryjny jako teorię spiskową – często bez ujawniania własnego udziału zawodowego w laboratorium”.

Napisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

12 thoughts on “17.04. Grillowanie papieża kowidianizmu.

 1. JAk to czytałem od razu mi się przypomniała afera z przyznaniem MS Katarowi w 2016 roku. Tam tez działy się za kulisami takie rzeczy, że jak to wyszło, to wielu ludzi zrobiło oczy jak 5 zł. Bo jak to możliwie, ze szefowie amerykańskiej federacji piłkarskiej(obywatel USA i Portoryko), którego członek(USA) jest kandydatem na organizatora MŚ, przekupują inne państwa(Afryka) by głosować nie na swojaka, ale na państwo, które o piłce tyle wie co Europa o dobroci Putina? Tu też, przez zakamuflowane działania kilku ludzi, doszło do całkowitego zafałszowania prawdy o tym skąd się wziął wirus. Niesamowite.
  I taka ciekawostka z Australii:
  https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/panika-w-australii-zaczynaj%C4%85-gromadzi%C4%87-zapasy-paracetamolu/ar-AA19XFZJ?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=2cb3c539fc3c45e981fcf4920fc48efb&ei=25

  1. „Przewlekły ból dotyka co piątego dorosłego Australijczyka”- Należy zadać pytanie czemu co piątego Australijczyka dotyka przewlekły ból? Wątpię żeby było to związane z tym, że chodzą do góry nogami?

   Co do ostatnich olimpiad piłkarskich powiem tylko tyle- szlag mnie trafia na ludzką głupotę.
   Wiadomo było od początku o tych przekrętach i ofiarach idących w tysiące…a mimo to ludność domagała się swoich igrzysk, które W TEJ FORMIE są zaprzeczeniem samej istoty igrzysk.
   To coś jak zbrojna walka o pokój.

 2. Właśnie (wczoraj bądź przedwczoraj) dr Bodnar wycofał ze swojej witryny podstronę o dawkowaniu amantadyny w chorobie Covid-19 oraz wpisy forum podłączone pod każdą z podstron. O ile podstrona o dawkowaniu A. musiała (domysł) być wycofana z powodu toczących się postępowań przed izbom lekarskom, o tyle wyłączenie całego forum uważam za wylanie dziecka z kąpielą i rodzaj cenzury wobec osób w nie zaangażowanych. Oczywiście ma prawo i zrobił jak uważał, odpowiedzialna moderacja anonimowym forum nie jest zadaniem prostym.

  1. A przy okazji przeklejam apel dr Bodnara o masowe naciskanie na posłów i senatorów aby poczuli się zobowiązani do korekty działania systemu opieki zdrowotnej: przychodnia-przemysl.pl /dziekujemy-za-wsparcie-i-informacje-jak-mozna-pomoc/
   wzór pisma: przychodnia-przemysl.pl /wp-content/uploads/2023/04/Wzor-pisma.docx

  2. Ze strony przychodni Optima: „Dziękujemy za dotychczasowe ponad 100 000 komentarzy. Jednocześnie informujemy, że dalsze komentowanie na naszej stronie internetowej nie będzie możliwe ze względu na ryzyko pojawiania się obraźliwych komentarzy. Osoby, które nadal chciałyby komentować kwestie polityczne, zachęcamy do komentowania na stronie partii Wspólnie dla Zdrowia: https://wspolniedlazdrowia.pl/

   1. „dalsze komentowanie na naszej stronie internetowej nie będzie możliwe ze względu na ryzyko pojawiania się obraźliwych komentarzy”

    🙂 …urocze…

 3. Pozostanę jednak przy swoim zdaniu. Żadna okoliczność, w tym wyciek, którego rozprzestrzenienie poza Chiny jest konsekwencją uczynienia z Chin „fabryki świata” (którą – jeszcze – nie była za czasów SARS-CoV1, wg niektórych źródeł również jest traktowanego jako efekt wycieku laboratoryjnego) , nie usprawiedliwia sięgniecia do metod stosowanych w Średniowieczu wobec dżumy i to sięgniecia przez ludzi bredzących od ponad 50 lat – i dłużej – o przeludnieniu ale niezwykle opornych w dawaniu przykładu. Osobom zaangażowanym w GoF należy się Norymberga do kwadratu – skazani w historycznej Norymberdze nie twierdzili, że dokonują ludobójstwa w imię ratowania środowiska, zaś związki p. Daszaka z B. Gatesem – dziedzicem maltuzjanistycznej schedy po Rockefellerach stanowią tajemnicę poliszynela.

 4. Fauciemu, żartobliwie zwanego doktorem, nic się nie stało i nie stanie. Ma licencję na zabijanie (o czym można się było przekonać przy okazji AIDS) a to z tego powodu, że cały ten kowidianizm, to operacja wojskowa! Dwa lata przed pandemią wojsko USA zamówiło „szczepionkę” przeciwkowidową w firmie Moderna. Są na to papiery- trzeba poszperać w internetach.
  Wszystko odbywa się zgodnie ze scenariuszem, a że społeczeństwu to się nie podoba… No cóż, jest to koszt
  który USA są gotowe ponieść by podreperować własną gospodarkę…
  Ludzie z jakichś powodów cały czas sądzą, że ostatnie wydarzenia, to wynik czyjegoś niedopatrzenia, błędu…
  Jeśli nie ludzkiego, to natury…I szukają JEDNEGO winnego. Błąd! Plany, o którym czytałem z 15 lat temu, uważając wtedy, że są to zwykłe, internetowe teorie spiskowe, mające podbić klikalność, zakładały również wojnę na Ukrainie i wciągnięcie w ogólnoświatowy konflikt Rosję i Chiny. Na każdym kontynencie dojdzie do takich konfliktów, że jedynym rozwiązaniem będzie wprowadzenie jednego rządu, który nad tym zapanuje. Nie należy zapominać, że w planach było również zjednoczenie ludności ziemskiej przy pomocy „nalotu obcych”. Sajęsfikszyn? Poczytajcie o najnowszych doniesieniach Pentagonu – nawet nie NASA… Hologramy przekonają wszystkich!

  1. Ten „algortym” na utworzenie rządu światowego pojawił się wprost w „COVID-19: Wielki Reset” Schwaba więc nie trzeba się cofać 15 lat wstecz… To efekt jednostkowych ambicji m.in. „licencjodawców” Facuciego występujących w tej czy innej formie od zarania dziejów, Paradoksalnie, taka postawa została bardzo dobrze opisana w cyklu powieści uważąnych przez niektórych za lewicowe i antychrześcijańskie, a rewolucja wciąż próbuje zjeść ich autorkę….

  2. jakiś link do tych planów ?
   oprócz tego filmu

   Szach-mat dla ludzkości!

   Wprowadzają faszyzm, zamordyzm pod pretekstem Covid – film z 2012 roku
   Film przetłumaczony na prośbę autora filmu dla „Wolnych Mediów” w listopadzie 2012 r. – Przypominamy go, bo pokazuje plan elit, który jest właśnie realizowany na naszych oczach!

   http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wielki-reset-nwo/14-wprowadzaja-faszyzm-zamordyzm-pod-pretekstem-covid-film-z-2012-roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *