5.03. Obrazków z pandemii część druga

13

5 marca, dzień 733.

Wpis nr 722

A więc ciągniemy dalej, bo przez prawie dwa lata pandemii nazbierało się.

About Author

13 thoughts on “5.03. Obrazków z pandemii część druga

 1. Witam i dziękuję…
  Uśmiałem się jak norka z tej dawki przypomnieniowej.

  Informacja realna. Rozmawiałem dziś ze znajomym. Ma chore dziecko. Raz na miesiąc – dwa jedzie do Warszawy na dwa -trzy dni na terapię szpitalną.
  Wpierw narzekał na bałagan jaki teraz nastąpił po częściowym „zelżeniu”. Ale miał chwilowy problem.
  Było tak: przed wejściem do szpitala, jak zwykle test PCR. Test dziecka tylko – bo dziecko ma zostać w szpitalu. Poczekali pół godziny na wynik, test negatywny, więc poszli rodzinnie po szpitalnych oddziałach wszystko ogarnąć. Bo teraz trzeba umówić anestezjologa (wcześniej szpital wszystko organizował) itd…
  Jak wszystko w szpitalu załatwili, przed udaniem się „na kwaterę” – bo zabieg miał być w dniu kolejnym – poszli się rozerwać na mieście. Kawiarnia, hamburgery, ścianka wspinaczkowa dla dzieciaka. I podczas wypoczynku – zaczęły się sms-y do małżonki, które twierdziły że dziecko jest „pozytywne” i należy nie wychodzić z domu – podany adres ich domu 300 km od Warszawy. Więc po tym zaczęła się panika, bo zabieg uzgodniony, test mają przecież negatywny, a dodatkowo po testowaniu włóczyli się po całym szpitalu i potem byli w wielu miejscach. Zaczęli wydzwaniać wszędzie i w końcu udało się dowiedzieć o co chodzi.

  Jak ktoś robi sobie test, to w tym momencie jego dane są automatycznie zapisane do ministerialnej bazy „osób z pozytywnym testem „. I w sposób automatyczny zaczyna się rozsyłanie alarmistycznych sms-ów i idzie informacja na policję która ma przypilnować „chorego” by z domu nie wychodził…

  Teoretycznie, po powiedzmy 1/2 godziny, gdy test jest „negatywny”, ktoś powinien zaznaczyć to w bazie ministerialnej i odwołać „alarmy”.
  Kiedyś to jakoś działało – na tyle szybko, że nie było „fałszywych alarmów”.

  Teraz chyba nie ma ludzi, albo komuś się nie chce baz danych pilnować i efekt jest taki, że ktoś może dostać zawału…

  Drugi znajomy – bo akurat w trójkę omawialiśmy sprawy „kowidła” – miał podobną sprawę z matką chorą na raka. Matka ma wciąż odkładane zabiegi bo co jakiś czas przed wyznaczoną chemią „łapie PCR-a”. Koszmar! Z dwóch lat jakie pół roku temu dawano matce kolegi – „przez PCR-y” i odkładane zabiegi, zostało mniej niż rok…

  Tragiczne to wszystko…

  1. Tragiczne.
   Ale Polacy teraz w euforii pomagania w wyganianiu Ukraińców ze swojego (do czasu tej wojny) kraju.
   Oczywiście Polacy są przekonani że wspierają Ukraińców w walce o wolność.
   Nie, Ukraińcy tu zostaną na zawsze! I nie wrócą na Ukrainę nawet jeśli będą chcieli!
   I nie chodzi tutaj o Ruskich, Putina itd…
   Na Ukrainie już moszczą się następni przybysze…
   A swoją drogą to ciekawy jest ten sojusz kabali i banderyzmu…

  2. Tragiczne!
   Jednak ludzie płacą za swoją uległość.
   Lekarzy się wybiera, a testom pcr i innym covidowym nie należy się poddawać! Podobnie z kwarantanną – ignorować!
   Ja bez chwili wahania wykreśliłem mojego byłego lekarza gdy okazało się ze bierze udział w akcji szczepiennej, w dodatku wymaga maseczek.
   Podobnie ze specjalistami, szukam aż znajdę prawdziwego lekarza. Wielbicielom maseczek i szczepionek nie ufam. Nie wierzę w ich uczciwość ani w kwalifikacje.
   Próbę narzucenia mi kwarantanny zignorowałem, a telefon z GIS-u zablokowałem!
   Każde ustępstwo to oddawanie Złu pola, stwarzanie temu Złu większej przestrzeni do manewru.
   Jeśli chcemy obronić Wolność, to My musimy zmuszać Zło to cofania się!
   Przeczekiwanie jest strategią klęski.

  1. Faszyzm ukraiński nie wziął się znikąd. Dla Ukraińca Polak i Sowieta w 1939 to był okupant. Niemcy, wkraczający w 1940 roku do Ukrainy byli wybawcami. Stąd ich koleżeństwo z Hitlerem. TAk jak takie koleżeństwo mieli Węgrzy, Rumuni, Francuzi z Vichy, Duńczycy czy Norwegowie, Holendrzy, Belgowie (także w innych krajach kolaboracja była czymś spowodowana). Nie gloryfikuję nazistowskich ideologii, ale warto poznać fakty o tym skąd to się wzięło, kto i dlaczego popierał Hitlera. Tak jak Napoleon Bonaparte jest w Europie traktowany jako zła postać, ale we Francji i Polsce jest na piedestałach. Dlaczego? Ano historia potoczyła się tak jak sie potoczyła. Natomiast wrzucanie wszystkich Ukraińców w szeregi faszystów jest zabiegiem takim samym, jak w Polsce wszystkich, którzy mieli jakiekolwiek obiekcje co do szczepień na Covid19, wrzucanie do worka antyszczepionkowców. Ten sam mechanizm odczłowieczenia. I nawet jeśli jest jakaś wąziutka grupa ludzi, którzy są prawdziwymi antyszczepionkowcami, to generalizowanie jest najgorszą formą manipulacji. Putin wrzucił całą Ukrainę do tej roli, co oczywiste jest kłamstwem. Ja bym napisał: „kłamstwem oswięcimskim”, choć to może zbyt słabe sformułowanie.

 2. Przygnębiający przegląd debilizmu i podłości.
  Piękne dzięki za tą wrzutkę z La Cafe – Chełm. Budujące. Jeśli będzie okazja chętnie ich odwiedzę.

 3. Ooo. Te fajniejsze niż wczoraj. Takie mniej śmieszne. Więc „naukowców ” i „lekarzy”. Pełno prawdziwych danych faktów. Ciekawym jest, gdzie są te osoby dziś? Dalej wierzą w te milion osób chorujących w styczniu? Szkoda, że nie ma komentarzy pokazany niżej. Intersujące są reakcje ludzi. Czasami zaglądam na Twitter czy Facebuk jak są tutaj linki do materiałów i mam ubaw niezły. Ludzie dali się wkręcić w histerię rodem z filmów sci-fi (jak się pojawiają obcy i anihilują tubylców – Wojna światów z Tomem Cruisem).

 4. Milion Ukraińców weszło do Polski bez maseczek testów …

  Prognoza własna: 02.03 2022 – Rosja przegra ta wojnę. Putin nie dożyje końca (miesiąc temu, pisałem do końca roku, 3 dni temu do końca marca) dzisiaj do 15 marca.
  Ukraina odzyska Donbas, przy sprzyjających okolicznościach również Krym.

  – Prognoza optymistyczna. Od niedzieli to Ukraina przejmie inicjatywę i to ona będzie atakować oraz odzyskiwać zdobyty wczesnej teren od |Rosjan. Gdy wejdą Białorusini i radzieckie jednostki gwardyjskie, przełom opóźni się o 3-4 dni, możliwy jest po tym terminie również rozejm.
  – Prognoza pesymistyczna, to samo co wyżej, ale za 3-4 tygodnie. Putin jest już chodzącym trupem.

  PS : Nareszcie świat dowie się o zamachu w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Oczywiście cała wina zostanie zrzucona na trupa Putina

  PS1: Gdyby Polski rząd miał jaja ,upomniałby się o Okręg Kaliningradzki,który kiedyś należał do Polski. Te rosyjska baza wojskowa jest wielkim niebezpieczeństwie militarnym dla Polski.

  PS2: Pesymistyczny scenariusz dla Rosji i Ukrainy. Po przegranej wojnie i śmierci Putina Carem Rosji zostanie proamerykanski namiestnik i „nareszcie,” na te tereny dotrze ściemio „pandemia” , Wielki Reset, NWO,Agenda 2030, LGBT i inne lewackie idiotyzmy : (

  PS3: Ukraina się mocno zdziwi jak wejdzie do UE, starsi ludzie szybko zrozumieją, że współczesna Unia Europejska to taki sam centralizm i komunizm jak ZSRR !!! Nawet ich przywódcy nazywają się tak samo jak w Rosji, komisarze Ludowi, sorry Komisarze.

  PS4: Już ponad 1,5 miesiąc temu przewidziałem, że ruscy zaatakują Ukrainę i dostaną wpierdol, tylko termin ataku „zepsuła ” im olimpiada Chińska.

  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wojna-na-ukrainie/78-wojna-na-ukrainie-wiadomosci-i-analizy-cz-2

  1. Milion jest, a według prognoz USA z kwietnia ub. roku ma być 7 mln!

   A jak WWP „się złamie”? I nie zdebanderyzuje Krainy na U całkowicie i zostawi okolice Lwowa jako „rezerwat banderofaszyzmu”?
   Mielibyśmy pełną analogię z Syrią: matecznik terrorystów w Idlib – Lwowie i powolna turczyzacja / „kurdyzacja” kraju nad Wisłą?

   A docelowo „banderyzacja” Polski i doprowadzenie do „pełnej ukrainizacji”, czyli powrót Polski na U’Krainę z lat 2004-2014…

   Choć może być szybciej i prościej: pierwszy ukraiński pilot jaki wystartuje w w polskim samolocie z lotniska w Jasionce zostanie przez Rosjan zestrzelony nad lotniskiem, co spowoduje duuuże bum piramidy zwiezionych pod Rzeszów „amerykańskich środków pirotechnicznych”. Wyparowanie 200-tysięcznego miasta zostanie nagłośnione jako „ruski atak jądrowy”…

   I to będzie koniec naszego głupiego gatunku…

   A tak teraz powoli wychodzi czemu Rosjanie zaczęli wojnę z USA na Ukrainie teraz a nie jak wszyscy przewidywali w latach 2024-25. Są już dokumenty jak to Amerykanów piliło by szybko banderowcy wyczyścili ślady tych biologicznych laboratoriów i co robiono pod Czarnobylem…

   Więc chyba nam WWP tyłki uratował…

   I nawet amerykańscy generałowie dziwią się że Rosjanie się tak z banderowcami pieszczą, gdy po 48 godzinach wygrali?

   No cóż, Rosjanie ratują ludność cywilną – jak w Syrii. Przed banderowcami rozstrzeliwującymi kobiety, dzieci i starców…

   Najlepsze są te bandy „BDSM” – dobrze że jak było na początku nie rozstrzeliwują – tylko biją po gołym tyłku?

   PS
   A propos „milionika w Polsce” – straszne filmy z Mołdawii, tam to koloniści dokazują!

 5. Mi się bardziej podobały te pierwsze. Te smutne jakieś. Nikt nie wyciągnął żadnych wniosków. Dlatego będą powtórki. I jeszcze ktoś próbuje nas wypchnąć do pierwszego szeregu wojny z Putinem, bo wierzy, że Ruscy przegrywają, bo im ukradli czołg Cyganie… Widziałam świetny mem, w stylu: gratulacje, poziom pierwszy pandemia zakończyłeś z sukcesem, zostałeś zakwalifikowany do poziomu drugiego: wojna. Całe szczęście, że niedługo święta. To przypomina, że dobro już zwyciężyło, jest pozamiatane, a to wszystko to tylko ostatnie podrygi bestii. ON pozamiatał. Amen

  1. Nie rozumiem co masz na myśli pisząc:
   „To przypomina, że dobro już zwyciężyło, jest pozamiatane, a to wszystko to tylko ostatnie podrygi bestii. ON pozamiatał. Amen”
   Sorry, ale ja nie widzę gdzie i kiedy to Dobro zwyciężyło.
   To co widzę to:
   Etap III: przygotowania które właśnie ruszyły aby WHO przejęła władzę sanitarystyczną nad światem, w tym Polską. Jeśli to przejdzie, a w obecnym układzie parlamentarno-rządowym to jest oczywiste ze przejdzie, wtedy nasza Konstytucja stanie się nic nie wartym świstkiem papieru. Już nas nie uratuje.
   Etap IV: wyłączenie Internetu (zakładam że plotka rzucona przez Bruska jest oparta na solidnych przeciekach). Następnie ponowne uruchomienie ale pod całkowitą władzą cenzury.
   Etap V: wprowadzenie od dawna przygotowywanego ogólnoświatowego pieniądza elektronicznego i likwidacja gotówki.
   Etap VI: Wprowadzenie systemu kredytu społecznego.
   Wszystko razem da Kabali narzędzia do łatwego sterowania i wymuszania posłuszeństwa.
   Rozwiązany będzie podstawowy problem z depopulacją: pójdziesz na strzał igłą nawet wiedząc że może być tym ostatnim, bo bez niego nie otrzymasz punktów i konto wyschnie.
   A jak wydaje ci się że papu wyhodujesz sobie w ogródku to zobacz co gestapo Morawieckiego zrobiło tutaj:
   https://www.facebook.com/konfederacjakoronypolskiej/videos/370046307296215

 6. Składam reklamację! Gdzie jest obrazek z informacją o tym, że brytyjscy naukowcy odkryli, iż od kowida facetom robi się krótszy? Sam widziałem ten njus i nadal można go w sieci znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *