17.05. Kowidki, czyli Norymberga idzie po was…

9

17 maja, dzień 441.

Wpis nr 430

zakażeń/zgonów

2.856.190/71.675

Chciałem dziś zdać sprawę ze zbioru kowidków wyłącznie obyczajowych, ale kwestie epidemiologicznych absurdów nie dają spokoju. Zaczniemy więc wirusowo.

W prasie pojawiają się zbiorcze raporty dotyczące analiz, które demolują sensowność lockdownów. I nie są to jakieś foliarskie niszówki, ale The Telegraph i Wall Street Journal. Pierwsza gazeta cytuje raport naukowców z Harvadu, druga University of Chicago. Argumenty są poważne i oparte na statystykach, ale – rzecz jasna – debaty nie ma i nie będzie. Przekaziory na pewno jej nie zainicjują. Widać, że powoli wszyscy stają się zakładnikami podjętych decyzji i wyprodukowanych narracji. Głupio tak teraz stanąć i powiedzieć – sorry, pomyliliśmy się.

No właśnie – jak by to było, gdyby jakimś cudem okazało się, że to wszystko ściema? Ponad tysiąc prawników i ponad 10.000 ekspertów medycznych szykuje pozew przeciwko CDC, WHO i grupie Davos za zbrodnie przeciwko ludzkości. Główne zarzuty to dopuszczenie do miana „złotego standardu” testów PCR, a także do zaszczepienia ludzkości nieprzebadanym preparatem. Podstawy prawne: naruszenie Konwencji genewskiej IV z 1949 roku oraz Kodeksów Norymberskich od 1 do 10. Będzie więc druga Norymberga? No, jak to się wszystko udowodni, to należy się ludzkości jak psu kość. Tylko przed jaki trybunał zaciągnąć takie ciała? Ale obejrzałbym (wreszcie!) zderzenie argumentów obu stron. Z tym, że jestem pewien, iż ludzkość broniłaby się przed faktami. Jak ktoś powiedział – łatwiej oszukać człowieka niż skłonić go do uświadomienia sobie, że został oszukany.

Samuel Eckert i jego zespół ofiarują nagrodę 1 miliona euro temu, kto wyizoluje koronawirusa według obowiązujących od 1905 roku standardów Kocha. Jak dotąd nikt nie zgłosił się po nagrodę. A przecież – patrząc się na oficjalny przekaz od roku – pieniądze te leżą na ulicy. A więc wiemy o wirusie wszystko, jak zabija, jak się go leczy, jaka szczepionka go eliminuje tyle, że nikt go nie widział. Okazuje się, że te wszystkie baloniki z wypustkami to komputerowe grafiki pt. jak sobie można go wyobrazić. No to widać, że nasi uczeni w piśmie i mikroskopie zarabiają już tyle, że nie chce im się schylić po oczywistość. Szkoda, że poszedłem na medycynę, nie zostałem jakimś zakaźnikiem, bo to by był mój dzień. Ludzie – kasę dają za darmo, za wieści, o których słyszymy w mediach codziennie od roku.

A więc lud kombinuje. W Indiach wielka akcja uświadamiająca, by ludzie nie smarowali się przeciw wirusowi krowim łajnem. A proceder kwitnie. Od kiedy Indie zamieniły leczenie iwermektyną na szczepionki – zgony wystrzeliły do góry. Zwala się to na nowy szczep indyjskiego wirusa, ale – ja pamiętam dokładnie – od początku mówiło się, że szczepionki są na każdą mutację. Wiadomo – zrobiliśmy uniwersalne lekarstwo na patogen, którego, jak widać, nikt jeszcze nie widział.

A propos iwermektyny, to ciekawie wygląda to w Czechach. Po wprowadzenie iwermektyny jako zaaprobowanego oficjalnie leku na kowida śmiertelność gwałtownie spadła. Ktoś powie, że to dzięki szczepionkom. Tak? Na wykresie widać, że po rozpoczęciu szczepień Czechy miały dwie górki wzrostów zgonów, które zatrzymały się i gwałtownie spadły dopiero po dopuszczeniu leku do terapii kowidowych. A gdyby tak jeszcze dodać hinduskie łajno krów? Świętych?

No coś mało dziś tej obyczajówki, a więc jak już to porządna. W Holandii zaczynają reformować piłkę nożną w ramach trendów równościowych. Będziemy mieli mieszane składy damsko-męskie. Internet się śmieje, że w takim razie z jedną osobę przydałoby się dodać z niebinarnych czy LGBT. Oczywiście na bramkę. Ja jestem ciekaw tego trendu, nawet się temu będę przyglądać w którymś z wpisów na temat zbliżających się Igrzysk Olimpijskich. Jak tam ten gender będzie biegał i skakał. W nogę to sobie nie wyobrażam. Bo będzie albo ostry wślizg w dziewuchę jakiegoś szowinistycznego sadysty i wtedy jęki równościowej publiki, albo cackanie się z damulką i żenada sportu. Czyli zostanie nam już tylko piwo? Też nie, bo co ja wiem o piwie, Boguś?

A w polskim internecie ciekawa relacja z kowidowych bojów maseczkowych. Pewna pani poszła do Castoramy odebrać swój zamówiony i zapłacony towar. Pracownicy odmówili jego wydania, gdyż nie miała maseczki. Pani wezwała policję, bo zapłaciła, a oni nie chcą wydać, czyli oszustwo. Policja przybyła po dłuższym czasie, ale zajęła się niemaseczkową kobietą. Ta była obryta z przepisów i wyszczekana, a więc maseczkę jej odpuścili, ale postanowili ją dogiąć i zajęli się jej… autem na parkingu. Zatrzymano jej dowód rejestracyjny z powodu niemania światła z tyłu i uniemożliwiono wyjazd, śmiercionośnym przecież, autem. Róbta tak dalej – widać, że podstawy prawne maseczkowania są na tyle cienkie, że trzeba się chwytać zastępczych represji. To absurd, za który płaci policja swym wizerunkiem, który – obok innych grup zawodowych – w kowidzie runął na bruk.

Teraz – nowy zwyczaj – na koniec kowidków, najlepsze cytaty z tygodnia:

Marcin Palade, kumpel, ale cytat nie po znajomości: „Jeśli, mimo rozbieżności w sejmowym głosowaniu w sprawie Funduszu Odbudowy, poskleja się Zjednoczona Prawica będzie to oznaczać, że jedyną opozycją w Polsce będzie prezes NIK.

I na koniec po kowidowemu od Bartosza Drożdża, niby śmieszne, ale prawno-epidemiologicznie – frapujące: „Ciekawe co będzie jak krew zaszczepionego przetoczą np. w czasie operacji nieszczepionemu.No, bo właściwie to powinien dostać czy nie, ten paszport szczepionkowy?

PS. Z tymi dzielnymi Francuzami to był chyba jednak wypadek przy pracy. Parlament francuski po kilku dniach naprawił swój błąd i podjął decyzję o wprowadzeniu paszportów szczepionkowych. Vive la – france…

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

9 thoughts on “17.05. Kowidki, czyli Norymberga idzie po was…

 1. ” łatwiej oszukać człowieka niż skłonić go do uświadomienia sobie, że został oszukany.” – bardzo zgrabnie i prosto skonstruowana fraza na opis zjawiska na którego opis używałem zbyt wiele słów, co w dyskusji często szkodzi…
  Wielkie dzięki!

 2. Super i mocna grafika z tym sadzeniem drzew 😉
  —————–

  Ludzie – OBUDŹCIE SIĘ. TO WSZYSTKO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ. Najwyższy czas stanąć w obronie wolności. Właściciele hoteli, restauracji, kin, dyskotek, fitness, przewoźnicy – branża turystyczna ma przestać istnieć. Ile zamknięć w kolejnym roku przetrzymacie?
  Gdy wybuchła pandemia AIDS, wszyscy mówili o poszukiwaniu LEKARSTWA na ta chorobę. Dzisiaj nikt nie chce LECZYĆ Kowido Ściemy ?. Amantadyna jest zakazana ( lekarze którzy próbują leczyć, są wyciszani )
  Media i przywódcy tego spisku, powtarzają monotematyczne bezsensowne – szczepić, szczepić szczepić… co roku po 3 dawki przez najbliższe 50 lat. Taką szykują nam genetyczna przemianę łańcucha DNA człowieka. Jaki jest tego prawdziwy cel ? Tak, Wielki Reset i Nowy Zielony Ład.
  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona “Stand Up for yourself”.

  https://locusmind.com/blogs/4746/Operacja-psychologiczna-COVID-19-czyli-Wielki-Reset

  Kiedyś wasze wnuki zapytają każdego z Was/ Nas – „dziadku, gdzie byleś jak wprowadzali niewolnictwo?!’ I co powiemy, że ukryliśmy ze wstydu twarz za szmatą, bo nie mieliśmy odwagi BYĆ CZŁOWIEKIEM?!

 3. Jedną z najbardziej tragikomicznych legend, która nie trafiła do zestawu siedmiu zabobonów pandemicznego ciemnogrodu, jest przekonanie, że wyznawcy najmodniejszej „pandemii”, to ludzie rozsądni i bazujący na naukowych faktach. Najmodniejszy wirus na świecie rzeczywiście dokonał rekordowego spustoszenia, ale w umysłach ludzi, którzy uwierzyli w brednie podważające fundamentalną wiedzę naukową. Ustami profesorów i innych „ekspertów” sprzedano ludzkości tak nieprawdopodobne bzdury, że porównanie do płaskiej Ziemi jest zbyt łagodne, aby oddać skalę otumanienia. Poniższe zestawienie jest tylko i wyłącznie moim subiektywnym wyborem, wszystkiego spisać się nie da, bo zabobony mnożą się każdego dnia, wraz z kolejnymi wypowiedziami budowniczych ciemnogrodu: Niedzielskiego, Horbana, Simona, Sutkowskiego i wielu, wielu innych.

  1. Pandemiczny mit – Covid 19 to zupełnie nowy wirus. Naukowe fakty: Covid 19 to nazwa jednostki chorobowej, właściwa nazwa wirusa to SARS-CoV-2, mutacja SARS-CoV-1, oba wirusy należą do grupy koronwirusów znanych ludzkości od 60 lat.

  2. Pandemiczny mit – mamy pandemię, bo Covid 19 jest jednym z najbardziej zjadliwych i śmiertelnych wirusów. Naukowe fakty: ponad 90% populacji przechodzi wirusa „bezobjawowo” lub łagodnie, około 5% wymaga hospitalizacji, a śmiertelność według najbardziej rozdętych statystyk nie przekracza 2%. Wskaźniki te jednoznacznie rozstrzygają, że nie może być mowy o pandemii albo pandemią należy nazywać prawie każdą chorobę, na przykład anginę.

  3. Pandemiczny mit – lockdown i DDM ograniczają liczbę przypadków i zgonów. Naukowe fakty: najwyższe wskaźniki zgonów i przypadków mają kraje, gdzie wprowadzono najbardziej surowy lockdown i DDM: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Belgia, Czechy, Polska. Znacznie mniejsze wskaźniki mają kraje, gdzie lockdownu i DDM-u nie było lub był w bardzo niewielkim stopniu: Szwecja, Białoruś.

  4. Pandemiczny mit – jedyna metoda zwalczania wirusa, to szczepionka. Naukowe fakty: na świecie istnieją tysiące wirusów, na które nigdy nie było i nie będzie szczepionek, bez masowych szczepień ludzkość zwalczyła ptasią i świńską grypę oraz… SARS-CoV-1. Dzieje się tak, ponieważ ludzki organizm samodzielnie potrafi zwalczać wirusy, które z czasem giną albo tracą zdolność do infekowania.
  Więcej
  https://www.kontrowersje.net/siedem-zabobonow-pandemicznego-ciemnogrodu/

 4. Wersja audio dla LENIWYCH, nie lubiących czytać, pod linkiem 🙂

  KILKNIJ https://videos.files.wordpress.com/IJFRBNdc/psychologia-zniewolenia_mp4_dvd.mp4

  Operacja psychologiczna COVID-19 , czyli Wielki Reset. Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych.
  Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.

 5. co, do cholery, mam zrobić? 62 lata przeżyte mniej lub więcej uczciwie, dwóch synów – jeden prawica prawdziwa, drugi lewak, od 1980 walka o prawdziwą wolność i co? wydymany, okłamany, naiwny staruszek, który uwierzył, że
  liczy się coś oprócz władzy i kasy… trudno uwierzyć, że znikomy procent uczciwych, którzy przeżyli hekatombę socjalkomuny doprowadzi do jakichkolwiek zmian… nie spytam = „panie premierze – jak żyć”, bo odpowiedź jest jasna – NA KOLANACH

 6. „A na drzewach zamiast liści będą wisieć pandemiści”
  Czytałem, że zespół ponad 10 tysięcy naukowców, wspomagany przez 1000 najlepszych także światowych adwokatów, przygotowuje pozew przeciwko CDC, WHO i rządom w sprawie fałszywych „testów” oraz testowania na kilkuset milionach Ziemian niesprawdzonych preparatów „medycznych”. Pozew opiera się na Ustawach Norymberskich.

  Ja jako pacyfista, jestem za łagodnym wymierzeniem kary. Lekarzy biorących udział w tym przekręcie należy pozbawić majątków, a co drugiego humanitarnie rozstrzelać. Dziennikarzy i „twarze medialne” rozwiesić na mostach, zaś polityków i urzędników powywieszać na latarniach bez możliwości zdejmowania ciał do czasu aż same spadną…

  PS

  Re: Smerf Ustka 18 maja, 2021 o 5:20 pm punkt 2.
  Linkowałem „u siebie” arcyciekawe linki lekarzy wirusologów – oczywiście rosyjskich, więc pewnie niewiarygodnych – że szczepieniami przeciwko „grypie sezonowej” sami zgotowaliśmy sobie swój los. Podobno łagodne dotychczas „grypy koronowirusowe” stanowiły do tej pory jakieś 5- 15% gryp „zwyczajnych” czyli łagodnych oraz niebezpiecznych, rotawirusowych i innych. Kilkuletnia akcja szczepienia przeciwko grypom typowym, spowodowała to, że „wylazły” różne, do tej pory grypy naprawdę niebezpieczne…

  Pozdrawiam Autora i Czytelników
  BK

 7. Jedna teza jest niewarta przytaczania i rozpowszechniania. Udowadnianie istnienia wirusa podług postulatów Kocha. Możesz Jerzy iść w matematykę. Żeby to zilustrować, funduje na poważnie 100k PLN za udowodnienie istnienia covid według twierdzenia Pitagorasa. Taka sama bzdura. To właśnie czasami robią płaskoziemcy – wezmą coś co wydaje albo brzmi jak naukowe dołożą do tego bzdety i heja, więc raczej sugerowałbym nie linkowanie się pastorami bez pojęcia. Stop making stupid people famous.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *