20.06. Historia pandemii, cz.1. Czyli jak medycyna zrezygnowała z nauki.

2

20 czerwca, dzień 840.

Wpis nr 829

zakażeń/zgonów

47/0

Mam tu u siebie w „Dzienniku” kilka prób podsumowania ważniejszych wątków historii kowida. Jedne mojego autorstwa, nawet dosyć wczesne, inne to sprawka autorów zewnętrznych, najczęściej lekarzy, tych nielicznych, z grona wyklętych. Jednym z takich autorów jest pan Mariusz Jagóra, od którego zaczerpnąłem już dwa wpisy: jeden, w którym znalazł źródła informacji o „wiarygodności” badań Pfizera nad własną szczepionką, oraz drugi o tym, jak Big Farma kontroluje tzw. fack checking w mediach społecznościowych.  

Trzeba przyznać, że facet ma dobrą rękę do źródeł. Dziś przyszła pora na fundamentalne dziełko, czyli próbę złapania wszystkich ważniejszych wątków kowidowych, w oparciu o wiedzę lekarską oraz broń ostateczną, demaskującą kowidowe zmyślenie – logikę. Tym razem jest to wielowątkowe opracowanie doktora Russela L. Blaylocka. Skoro „Dziennik” próbuje być takim ciągłym zapisem kowidowego EKG, to próby opisu skondensowanej całości są skrótem kilkuset wątków pojawiających się w ponad ośmiuset wpisach. Każda więc taka próba to wartościowy fakt pozwalający na analizę podstawowych mechanizmów i demaskacji głównych filarów, na których stoi ten światowy fenomen. A więc rzecz warta zachodu.

W tym wypadku jest to praca zkoniczności rozwlekła, którą nie da się przeczytać koniecznie od razu. Dlatego podzieliłem ją na klika części. W sumie to lektura na pół godzinki, a więc, aby w dzisiejszych zabieganych czasach móc to zmóc, warto było poukładać to w główne wątki, które stanowią same w sobie zamknięte całości. Zaletą jest to, że przeczytane odcinek po odcinku dają całościowy obraz tego co przeżyliśmy, a co jako mechanizm wciąż czeka na wrzucenie do niego dowolnego żetonu inicjującego całe ciągi gotowych i przećwiczonych w pandemii reakcji.

Dziś zaczynamy od części wstępnej, czyli – Jak medycyna zrezygnowała z nauki:

W kwietniu ukazał się niezwykle ciekawy artykuł w czasopiśmie Surgical Neurology International autorstwa Russell’a L. Blaylocka – emerytowanego neurochirurga, który wprowadził nową metodę leczenia pewnej podgrupy guzów mózgu, a także udoskonalił niektóre operacje leczenia wodogłowia. Blaylock jest nielubiany przez mainstream, Wikipedia traktuje go jako szerzącego teorie spiskowe, gdyż odważył się promować zdrowe odżywianie jako sposób na zdrowe życie oraz krytykował dodawanie do żywności takich dodatków, jak aspartam i glutaminian sodu nazywając je ekscytotoksynami. W czasie pandemii nadano mu łatkę anty-szczepionkowca. Czy jest wiarygodny? Przekonajcie się sami!

Jaka jest prawda?  

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9062939/ 
(Blaylock RL. COVID UPDATE: What is the truth? Surg Neurol Int 2022;13:167)

Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych wydarzeń dotyczących chorób zakaźnych w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu kierowanym przez biurokracje rządowe, stowarzyszenia medyczne, rady lekarskie, media i agencje międzynarodowe. Jesteśmy świadkami długiej listy bezprecedensowych ingerencji w praktykę medyczną, w tym ataków na ekspertów medycznych, niszczenia karier lekarskich wśród lekarzy odmawiających udziału w zabijaniu swoich pacjentów oraz masowej regresji opieki zdrowotnej, kierowanej przez niewykwalifikowane osoby o ogromnym bogactwie, władzy i wpływach.

Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych prezydent, gubernatorzy, burmistrzowie, administratorzy szpitali i biurokraci federalni ustalają sposoby leczenia nie na podstawie dokładnych informacji opartych na badaniach naukowych czy nawet doświadczeniu, ale raczej po to, by wymusić akceptację specjalnych form opieki i „profilaktyki” – w tym remdesiviru, stosowania respiratorów, a w końcu serii zasadniczo niesprawdzonych szczepionek mRNA. Po raz pierwszy w historii opieki medycznej procedury nie są formułowane w oparciu o doświadczenie lekarzy leczących z powodzeniem największą liczbę pacjentów, ale raczej osób i biurokracji, które nigdy nie leczyły ani jednego pacjenta – w tym Anthony’ego Fauci, Billa Gatesa, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, państwowych urzędników zdrowia publicznego i administratorów szpitali.

Media (telewizja, gazety, czasopisma itp.), towarzystwa medyczne, izby lekarskie i właściciele mediów społecznościowych mianowali się jedynym źródłem informacji na temat tej tak zwanej „pandemii”. Strony internetowe zostały usunięte, wysoce wiarygodni i doświadczeni lekarze kliniczni oraz eksperci naukowi w dziedzinie chorób zakaźnych zostali zdemonizowani, kariery zostały zniszczone, a wszystkie informacje odbiegające od tej rzeczywistości zostały nazwane „dezinformacją” i „niebezpiecznymi kłamstwami”, nawet jeśli pochodzą od najlepszych ekspertów w dziedzinie wirusologii, chorób zakaźnych, krytycznej opieki pulmonologicznej i epidemiologii. Takie zaciemnianie prawdy ma miejsce nawet wtedy, gdy informacje te są poparte obszernymi cytatami naukowymi pochodzącymi od najbardziej wykwalifikowanych specjalistów medycznych na świecie. Co niewiarygodne, nawet takie osoby jak dr Michael Yeadon, emerytowany były główny naukowiec i wiceprezes działu naukowego firmy farmaceutycznej Pfizer w Wielkiej Brytanii, który oskarżył firmę o stworzenie niezwykle niebezpiecznej szczepionki, są ignorowane i demonizowane. Co więcej, on i inni wysoko wykwalifikowani naukowcy stwierdzili, że nikt nie powinien przyjmować tej szczepionki.

Dr Peter McCullough, jeden z najczęściej cytowanych ekspertów w swojej dziedzinie, który z powodzeniem wyleczył ponad 2.000 pacjentów z COVID, stosując protokół wczesnego leczenia (który tak zwani eksperci całkowicie zignorowali), padł ofiarą szczególnie zaciekłego ataku ze strony osób czerpiących korzyści finansowe ze szczepionek. Opublikował on swoje wyniki w recenzowanych czasopismach, donosząc o 80% zmniejszeniu liczby hospitalizacji i 75% zmniejszeniu liczby zgonów dzięki zastosowaniu wczesnego leczenia. Mimo to jest on poddawany nieustannym atakom ze strony kontrolerów informacji, z których żaden nie wyleczył ani jednego pacjenta.

Ani Anthony Fauci, ani CDC, ani WHO, ani żaden rządowy ośrodek medyczny nigdy nie zaproponował żadnego wczesnego leczenia poza podaniem Tylenolu (paracetamol), nawodnieniem i wezwaniem karetki, gdy tylko wystąpią trudności z oddychaniem. Jest to sytuacja bezprecedensowa w całej historii opieki medycznej, ponieważ wczesne leczenie infekcji ma kluczowe znaczenie dla ratowania życia i zapobiegania poważnym powikłaniom. Organizacje medyczne i ich federalni poplecznicy nie tylko nawet nie sugerowali wczesnego leczenia, ale atakowali każdego, kto próbował je rozpocząć, wykorzystując wszystkie dostępne im środki – utratę licencji, odebranie przywilejów szpitalnych, zawstydzanie, niszczenie reputacji, a nawet aresztowanie.

Dobrym przykładem tego oburzenia na wolność słowa i dostarczanie informacji o świadomej zgodzie jest niedawne zawieszenie przez komisję lekarską w Maine licencji lekarskiej dr Meryl Nass i nakaz poddania jej ocenie psychiatrycznej za przepisywanie iwermektyny i dzielenie się swoją wiedzą w tej dziedzinie. Znam dr Nass osobiście i mogę ręczyć za jej uczciwość, błyskotliwość i oddanie prawdzie. Jej referencje naukowe są nieskazitelne. Takie postępowanie medycznej komisji licencyjnej przypomina metodologię sowieckiego KGB w okresie, gdy dysydenci byli więzieni w psychiatrycznych gułagach w celu uciszenia ich odmiennych poglądów.”

W następne dni będę publikował kolejne odcinki:

2. Bezprecedensowy atak. O tym jak manipulowano pracami naukowymi związanymi z kowidem i jak na tym korzystały media.

3. Jak zmieniono system opieki medycznej. Systemowe mechanizmy wzmocnienia wirusa.

4. Narzędzia indoktrynacji. Jak mity płaskoziemców okazały się prawdą.

5. Zanik logiki, rozsądku i dowodów naukowych. Zanik dotychczasowych praktyk medycznych i epidemiologicznych.

6. Niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami coraz częściej ujawniane przez naukę. Ponury bilans ujawnionych i potencjalnych NOP-ów.

7. Gorące i śmiercionośne partie szczepionek. Dlaczego jedni przechodzili szczepionki bez problemów, a inni chorowali i nawet umierali? Statystyka.

8. Dlaczego Fauci nie chciał przeprowadzić autopsji osób, które zmarły po szczepieniu? Przyczyny braku autopsji oraz wyniki tych nielicznych.

9. Wnioski. Podsumowanie wszystkich wątków.  

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim bloguDziennik zarazy”.

About Author

2 thoughts on “20.06. Historia pandemii, cz.1. Czyli jak medycyna zrezygnowała z nauki.

  1. Mnie najbardziej zbulwersowało własnie to:
    „Ani Anthony Fauci, ani CDC, ani WHO, ani żaden rządowy ośrodek medyczny nigdy nie zaproponował żadnego wczesnego leczenia poza podaniem Tylenolu (paracetamol), nawodnieniem i wezwaniem karetki, gdy tylko wystąpią trudności z oddychaniem. Jest to sytuacja bezprecedensowa w całej historii opieki medycznej, ponieważ wczesne leczenie infekcji ma kluczowe znaczenie dla ratowania życia i zapobiegania poważnym powikłaniom. Organizacje medyczne i ich federalni poplecznicy nie tylko nawet nie sugerowali wczesnego leczenia, ale atakowali każdego, kto próbował je rozpocząć, wykorzystując wszystkie dostępne im środki – utratę licencji, odebranie przywilejów szpitalnych, zawstydzanie, niszczenie reputacji, a nawet aresztowanie.”

    Jak można NIE LECZYĆ pacjentów chorych? Jak lekarze mogą odmówić leczenia komuś kto go potrzebował? Ileż ludzi można było uratować, gdyby leczeniu poddano ludzi JAK NAJSZYBCIEJ? Co to za lekarze, także w Polsce, specjaliści, którzy nie chcieli pomagać pacjentom? Dla mnie to jest najbardziej absurdalne i oburzające.

    1. „Jak lekarze mogą odmówić leczenia ….” – jak widać zwyczajnie mogą, z jednej strony procedury i groźby, z drugiej podwójne stawki. Dlatego należy przeprowadzić weryfikację lekarzy przez pacjentów, którzy dobrze wiedzą kto wysyłał na tamten świat z premedytacją. Taki Simon w trakcie plandemii niejednego pacjenta, w tym lekarza, wysłał bez mrugnięcia okiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *