23.08. Co jest w szczepionkach. Nowe rewelacje.

12

23 sierpnia, dzień 904.

Wpis nr 893

zakażeń/zgonów

6.176/28

Znalazłem nowe materiały na temat tego co jest w szczepionkach. To ciekawe, bo właściwie to nie bardzo wiadomo. Tacy regulatorzy jak EMA w Europie, czy CDC w Stanach właściwie, dopuszczając lek do obrotu, oparli się na przedstawionych przez producentów badaniach. Nie wiadomo czy ktokolwiek z organów kontrolnych badał skład szczepionki. W Polsce na przykład wiadomo, że nikt tego nie badał, a niezależnym lekarzom odmówiono przekazania nawet jednej szczepionki. We Włoszech już dość dawno jedną ktoś dzielnie wyniósł i jej skład został pobieżnie zbadany. Teraz mamy do tego nowe podejście, gdyż wielu lekarzy się przebudziło i postanowiło sprawdzić tezy propagandy jedynym możliwym sposobem, czyli… nauką. Oto co wyszło z tych badań:

Grupa niezależnych niemieckich naukowców znalazła toksyczne składniki – głównie metaliczne – we wszystkich bez wyjątku przeanalizowanych próbkach szczepionek COVID, przy użyciu nowoczesnych medycznych i fizycznych technik pomiarowych.

Grupa Robocza ds. Analizy Szczepionek COVID twierdzi, że niektóre toksyczne elementy znajdujące się w fiolkach szczepionek AstraZeneca, Pfizer i Moderna nie zostały wymienione na listach składników od producentów.

W szczepionkach znaleziono następujące pierwiastki metaliczne:

 • Metale alkaliczne: cez (Cs), potas (K)
 • Metale ziem alkalicznych: wapń (Ca), bar (Ba)
 • Metale przejściowe: kobalt (Co), żelazo (Fe), chrom (Cr), tytan (Ti)
 • Metale ziem rzadkich: cer (Ce), gadolin (Gd)
 • Grupa wydobywcza/metal: aluminium (Al)
 • Grupa węgla: krzem (Si) (częściowo podporowy materiał/ślizgacz)
 • Grupa tlenowa: siarka (S)

Substancje te ponadto „są widoczne pod mikroskopem ciemnego pola jako charakterystyczne i złożone struktury o różnych rozmiarach, mogą być tylko częściowo powodem procesów krystalizacji lub rozkładu, nie mogą być wyjaśnione jako rezultat zanieczyszczenia z procesu produkcyjnego”, odkryli naukowcy.

Ogłosili ustalenia jako wstępne.

Odkrycia „opierają się na pracach innych badaczy ze społeczności międzynarodowej, którzy opisali podobne zjawiska, takich jak dr Young, dr Nagase, dr Botha, dr Flemming, dr, Robert Wakeling i dr Noak”. Dr Janci Lindsay, toksykolog nie biorący udziału w badaniu, powiedziała „The Epoch Times”:

Liczba i spójność samych zarzutów o skażenie, w połączeniu z niesamowitą ciszą ze strony globalnych organów bezpieczeństwa i organów regulacyjnych, jest kłopotliwa i kłopotliwa pod względem ‘przejrzystości’ i ciągłych argumentów tych organów, że szczepionki genetyczne są ‘bezpieczne’.” Lindsay dodała.

Helena Krenn, założycielka grupy, przedłożyła wyniki do wglądu władzom niemieckim: „Przesłaliśmy go uczestnikom rządu i na adresy z gazet z platformą open-debate.eu, tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii” – powiedział Krenn „The Epoch Times”. Dwa inne ważne odkrycia dotyczyły tego, że próbki krwi od zaszczepionych wykazywały „wyraźne zmiany” i że zaobserwowano więcej skutków ubocznych w obszarze „stabilności otoczki nanocząstek lipidowych”. Nanocząsteczka lipidowa to niezwykle mała cząsteczka, rozpuszczalna w tłuszczach, która jest ładunkiem informacyjnego RNA (mRNA).

Metodologia

„Korzystając z niewielkiej próbki analiz krwi od osób zaszczepionych i nieszczepionych, ustaliliśmy, że sztuczna inteligencja (AI) może ze 100% rzetelnością odróżnić krew zaszczepionych od nieszczepionych. Wskazuje to, że szczepionki COVID-19 mogą wpływać na długoterminowe zmiany w składzie krwi osoby zaszczepionej bez wiedzy tej osoby o tych zmianach” – stwierdza badanie.

Odkrycia ostrych i przewlekłych zmian fizjologicznych we krwi osób zaszczepionych szczepionkami, konsekwentnie dostrzegane za pomocą oprogramowania AI, „również odzwierciedlają ustalenia wielu innych badaczy i wspierają twierdzenia o skażeniu i/lub zafałszowaniu” – powiedziała Lindsay.

Ustaliliśmy, że szczepionki COVID-19 konsekwentnie zawierają, oprócz zanieczyszczeń, substancje, których celu nie jesteśmy w stanie określić” – mówi ich badanie.

Grupa składa się z 60 członków, w tym lekarzy, fizyków, chemików, mikrobiologów i lekarzy medycyny alternatywnej, wspieranych przez prawników i psychologów. Naukowcy twierdzą, że ich wyniki zostały potwierdzone krzyżowo przy użyciu następujących technik pomiarowych: „Skaningowa mikroskopia elektronowa (SEM), spektroskopia rentgenowska z dyspersją energii (EDX), spektroskopia masowa (MS), analiza plazmy sprzężonej indukcyjnie (ICP), Jasna Mikroskopia Polowa (BFM), Mikroskopia Ciemnego Pola (DFM) i Diagnostyka Obrazu Żywej Krwi, a także analiza obrazów z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji.”

Analitycy tłumaczą, że współpracują z innymi grupami w różnych krajach, które prowadzą podobne śledztwa i uzyskują wyniki zgodne z własnymi. „Wyniki naszej analizy szczepionek można w związku z tym uznać za zweryfikowane krzyżowo”, stwierdza raport podsumowujący ich odkrycia.

Oczywiście należy przyznać, że prace [Niemieckiej Grupy Roboczej] są opisane jako ‘Wstępne ustalenia’, jeszcze nieopublikowane w recenzowanym czasopiśmie, a łańcuch dowodowy, a także tożsamość wielu z tych naukowców są nieznane. Jednak w tym mocno naładowanym i cenzurowanym klimacie, jeśli chodzi o jakiekolwiek wyzwania dotyczące ‘bezpieczeństwa i skuteczności’ szczepionek genetycznych, sama mogę zaświadczyć o trudnościach w prowadzeniu podstawowych badań, a tym bardziej o publikowaniu tych samych badań w recenzowanych czasopismach, aby dotrzeć do tych pytań, a także rozpowszechnić wyniki” – powiedziała Lindsay.”

AstraZeneca, Moderna, Pfizer i J&J nie odpowiedziały na prośbę o komentarza w tej sprawie.

Znalazł i spisał Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim blogu „Dziennik zarazy”.

About Author

12 thoughts on “23.08. Co jest w szczepionkach. Nowe rewelacje.

 1. Orwell przy tej dyktaturze ciemniaków wymięka.
  Po zmniejszeniu tygodniowego przydziału Czekolady Zwycięstwa z 20 do 10 gramów Winston Smith usłyszał z teleekranu:
  -„Dzięki odniesionym zza sprawą Wielkiego Brata sukcesom, w Oceanii ulega ZWIĘKSZENIU do 10 gramów tygodniowy przydział Czekolady Zwycięstwa”.
  Kurwizja tych buców to już Orwell i dwójmyślenie w postaci czystej.
  To widać, słychać i czuć.

  1. I nie chodzi tylko o nękające zachęcanie do eliksirowania się. Ot, dopiero co usłyszelismy pisowską pr-ówę, która zapodała, że „dzięki wysilkom rządu mamy kolejny wielki sukces i gaz podrożeje TYLKO o 40 procent”.
   1984 w pigułce.

 2. Panie Jerzy, frapuje mnie jedna rzecz – program szczepień to jest tak naprawdę faza badań i część ludzi dostaje placebo. Jaki udział ma placebo w ogólnej liczbie podawanych dawek? Czy to nie jest tak że np 1/4 z tych dumnie zaszczypniętych dostała sól fizjologiczną? Czy lekarz/pielęgniarka wie że podaje placebo? Czy lekarze mają jakieś wytyczne żeby pacjentowi podawać kolejną dawkę z jakiejś konkretnej serii żeby miał 3x placebo albo 3x prawdziwą? Czy odwrotnie ktoś po czwartej dawce będzie miał to pomieszane np 1. szczepionkę, 2. placebo, 3 placebo 4. szczepionkę?
  No i na koniec jak to się ma do zapewnień rządu, że jak się zaszczepisz to jesteś bezpieczny skoro można wylosować wodę? ale to już retoryczne.

  1. Nic nie wiedzieć, brać kasę, wypierać z sumienia. Myślę że w Polsce niewielka grupa morderców (która tak o sobie nie myśli) kierowała dystrybucją. Zakładam że tylko producenci wiedzą którą serią położą jakiś procent ludzi, tak wyszło w USA.

 3. The Epoch Times is a far-right[1] international multi-language newspaper and media company affiliated with the Falun Gong new religious movement.[25] The newspaper, based in New York City, is part of the Epoch Media Group, which also operates New Tang Dynasty (NTD) Television.[26] The Epoch Times has websites in 35 countries but is blocked in mainland China.[27]

  The Epoch Times opposes the Chinese Communist Party,[28][29][24] promotes far-right politicians in Europe,[5][7][24] and has championed former President Donald Trump in the U.S.;[30][31] a 2019 report by NBC News showed it to be the second-largest funder of pro-Trump Facebook advertising after the Trump campaign.[26][32][24] The Epoch Media Group’s news sites and YouTube channels have spread conspiracy theories such as QAnon and anti-vaccine misinformation,[35] and false claims of fraud in the 2020 United States presidential election.[38] In 2020, The New York Times called it a „global-scale misinformation machine”.[30] The Epoch Times frequently promotes other Falun Gong-affiliated groups, such as the performing arts company Shen Yun.[19]

  1. Jak dla mnie to są znakomite referencje i bardzo dobra rekomendacja :). Każdy kto nie został jeszcze nazwany skrajnie prawicowym fundamentalistą jest podejrzany. Przecież nawet Gość niedzielny jest faszystowski, chociaż nie, oni poszli na całość po linii Franciszka i kowidianizmu.

   1. Tak wiem, ze dla lewactwa „far-right” jest wszystkim co nie jest lewactwem, jednak religia Falun Gong jakos mnie nie przekonuje. Tym bardziej, ze w artykule nie ma zadnego odnosnika do zrodla. Smiesza mnie tez sformulowania typu „grupa niezaleznych naukowcow”.
    Takich jak Simon czy Horban tylko w druga strone?

 4. Za komentarz do „wykopaliska naukowego” najlepiej służy ostatnie zdanie opracowania Pana J.K. Jak wiadomo dyskusja z głupotą nobilituje głupotę, więc trudno oczekiwać od farmamafii jakiegokolwiek komentarza. „Grupa naukowców” sprytnie atakuje wszystkie firmy, że niby to wszystkie są w zmowie i wszystkie te same „trucizny” i do tego w tych samych ilościach dodają. Co same w sobie ani logiczne, ani możliwe skoro szczepionki są wg. różnej technologii.
  Żadna firma farmamafii nie zaatakuje nikogo z „grupy naukowców” z prostego powodu: od ludzi niespełna rozumu nie da się wydobyć żadnego odszkodowania przed żadnym sądem. Co innego gdyby jakieś wydawnictwo z kasą zdecydowało się na publikowanie bzdur, wtedy farmamafia już zatrudniłaby swoich prawników.
  Na koniec o jakości „wykopaliska naukowego” które znalazł i spisał autor, zapewne w najlepszej wierze.
  Jak u Hitchcock zaczyna się od trzęsienia ziemi (tabela z „toksycznymi” rzekomo metalami z nieznanych nauce grup), a następnie napięcie rośnie i na scenie pojawia się nawet sztuczna inteligencja.
  Szkoda, że nie podano w jakich stężeniach pojawiają się wymienione pierwiastki. W stężeniach atomowych praktycznie wszystkie wymienione pierwiastki rzadkie można znależć w dowolnej próbce pobranej z natury, nawet z Autora bloga, bez względu na to czy był czy nie szczepiony i ile razy. Co więcej bez pierwiastków powszechnie występujących takich jak potas (K), wapń (Ca), żelazo (Fe) , siarka (S), krzem (Si), kobalt (Co) czy chrom (Cr) nie byłoby możliwe życie w formach jakie znamy. Wymienione pierwiastki są niezbędne dla życia.
  Oczywiście nikt ich do „szczepionek” nie dodawał. One zostały „wykryte” przez „grupę naukowców”. Na podobnej zasadzie jak „chorzy” są wykrywani przy pomocy testów.

  1. Oni nie są pierwsi w odkrywaniu jakiego syfu domieszali do szpryc, młody. I nie chodzi o dyskusje tylko o zamilczenie faktów jednocześnie z dyskredytowaniem poszczególnych osób. Ale nie da się podważyć wyników badań japonskiego dozoru i skandalu z zanieczyszczeniem milionów fiolek, które Japonia otrzymała. Temat był wałkowany, żaden inny kraj nie badał ale teraz kolejni badacze biorą ten syf na warsztat i może w końcu masą się to przewali do głów tych z literkami prof i dr n.med przed nazwiskami.

   1. Lubię jak młody do mnie jakaś znajda młodsza pewnie o 50 lat mówi, znajda bez pojęcia jak świat jest skonstruowany.
    Problem jest w tym, że sieroty pokroju Melio zobaczą np. „mądrą” tabelkę opublikowaną w tym art., gdzie najpierw zapowiedziane są śmiertelne metale, przydzielane są do grup których chemia nie zna, później znajdują się jeszcze wśród metali krzem i siarka o których już absolwenci podstawówek wiedzą, że metalami nie są, i łyka to oszukańcze badziewie zupełnie bezkrytycznie. I jeszcze uważa, że to są fakty z którymi należy dyskutować. Więc dyskutujcie sobie o tym na swoich parteitagach i dalej się ośmieszajcie.
    Gdyby jakiś nadzór np. japoński czy jakiś inny udowodnił, że jakiś syf im sprzedano, to odszkodowania przekroczyłyby kilka razy zyski jakie uzyskała z tego farmamafia.
    Takich „kolejnych badaczy” no name co to prof. dr n. med chcieliby w głowach układać to ja w życiu spotkałem setki.
    Melio gdyby było nieleniwe to wpisałoby do przeglądarki dowolne nazwisko z tych znakomitości które tworzyło materiał na podstawie którego powstał art. i zobaczyło co to za asy. Albo nie ma nazwiska, albo nie ma dorobku odpowiadającego tematowi.
    To, że ktoś dorwał się do jakiejś aparatury której nie potrafi używać i „produkuje naukę” nigdy nie spowoduje, że ktoś poważny będzie z tym dyskutował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *