26.06. Historia pandemii, cz. 7, czyli dlaczego szczepionki kosiły tylko niektórych?

7

26 czerwca, dzień 846.

Wpis nr 835

zakażeń/zgonów

97/0

Kolejna część publikacji Russela L. Blaylock’a pt. „Jaka jest prawda”, dzięki uprzejmości pana Mariusza Jagóry.

Wcześniejsza, pierwsza część była publikowana pt. „Jak medycyna zrezygnowała z nauki”, druga pt, „Bezprecedensowy atak„, trzecia pt. „Systemowe mechanizmy wzmocnienia wirusa„, część czwarta ptJak mity płaskoziemców okazały się prawdą„, część piąta pt.: „Zanik logiki, rozsądku i dowodów naukowych„, część szósta pt.: „Ponury bilans ujawnionych oraz potencjalnych NOP-ów”. Dziś część siódma pt.:

GORĄCE I ŚMIERCIONOŚNE PARTIE SZCZEPIONEK

„Pojawiły się nowe badania, których wyniki są przerażające. Naukowiec z Kingston University w Londynie przeprowadził szeroko zakrojoną analizę danych VAERS (pododdział CDC, który gromadzi dobrowolne dane o powikłaniach poszczepiennych), w której pogrupował zgłoszone przypadki zgonów po szczepionkach według numerów partii szczepionek nadanych przez producenta. Szczepionki są produkowane w dużych partiach, zwanych seriami. Odkrył, że szczepionki są podzielone na ponad 20.000 partii i że jedna z każdych 200 takich partii jest ewidentnie śmiertelna dla każdego, kto otrzyma szczepionkę z tej partii, co obejmuje tysiące dawek szczepionki.

Zbadał on wszystkie produkowane szczepionki – firmy Pfizer, Moderna, Johnson and Johnson (Janssen) itd. Stwierdził, że wśród 200 partii szczepionki firmy Pfizer i innych producentów, jedna partia z 200 była ponad 50 razy bardziej śmiertelna niż szczepionki z innych partii. Pozostałe partie szczepionek również powodowały zgony i kalectwo, ale nigdzie nie w takim stopniu. Te śmiercionośne partie powinny były pojawić się losowo wśród wszystkich „szczepionek”, gdyby było to zdarzenie niezamierzone. Okazało się jednak, że 5% szczepionek było odpowiedzialnych za 90% poważnych zdarzeń niepożądanych, w tym zgonów. Częstość występowania zgonów i poważnych powikłań w tych „gorących partiach” była od ponad 1000% do kilku tysięcy procent wyższa niż w porównywalnych, bezpieczniejszych partiach. Czy to jest przypadek? Moim zdaniem nie jest to pierwszy przypadek, kiedy „gorące partie” zostały celowo wyprodukowane i rozesłane po całym kraju – zazwyczaj były to szczepionki przeznaczone dla dzieci. W jednym z takich skandali „gorące partie” szczepionki trafiły do jednego stanu, a szkody natychmiast stały się widoczne. Jaka była reakcja producenta? Nie usunął on śmiertelnie niebezpiecznych partii szczepionki. Nakazał swojej firmie rozrzucić je po całym kraju, aby władze nie zauważyły oczywistego, śmiertelnego efektu.

Wszystkie partie szczepionki są numerowane – na przykład Modena oznacza je takimi kodami, jak 013M20A. Zauważono, że numery partii kończyły się albo na 20A, albo na 21A. Partie kończące się na 20A były znacznie bardziej toksyczne niż te kończące się na 21A. Partie kończące się na 20A miały około 1.700 zdarzeń niepożądanych, podczas gdy partie 21A miały od kilkuset do dwudziestu lub trzydziestu zdarzeń. Przykład ten wyjaśnia, dlaczego u niektórych osób po przyjęciu szczepionki wystąpiło niewiele zdarzeń niepożądanych lub nie wystąpiły one wcale, podczas gdy u innych nastąpiła śmierć lub poważne i trwałe uszkodzenie ciała. Aby zapoznać się z wyjaśnieniem naukowca, warto wejść na stronę https://www.bitchute.com/video/6xIYPZBkydsu/. Przykłady te zdecydowanie sugerują celowe zmiany w produkcji „szczepionki”, polegające na wprowadzeniu do niej śmiertelnie niebezpiecznych partii.

Spotkałem i pracowałem z wieloma osobami zajmującymi się bezpieczeństwem szczepionek i mogę wam powiedzieć, że nie są to źli antyszczepionkowcy, jak się ich przedstawia. Są to ludzie o silnych zasadach, moralni i współczujący, a wielu z nich to czołowi naukowcy i osoby, które dogłębnie zbadały tę kwestię. Robert Kennedy, Jr, Barbara Lou Fisher, dr Meryl Nass, prof. Christopher Shaw, Megan Redshaw, dr Sherri Tenpenny, dr Joseph Mercola, Neil Z. Miller, dr Lucija Tomjinovic, dr Stephanie Seneff, dr Steve Kirsch i dr Peter McCullough, by wymienić tylko kilku z nich. Ci ludzie nie mają nic do zyskania, a wiele do stracenia. Są zaciekle atakowani przez media, agencje rządowe i elitarnych miliarderów, którzy uważają, że powinni kontrolować świat i wszystkich w nim żyjących.”

W następne dni będę publikował kolejne odcinki:

8. Dlaczego Fauci nie chciał przeprowadzić autopsji osób, które zmarły po szczepieniu? Przyczyny braku autopsji oraz wyniki tych nielicznych.

9. Wnioski. Podsumowanie wszystkich wątków.  

Jerzy Karwelis

Wszystkie wpisy na moim bloguDziennik zarazy”.

About Author

7 thoughts on “26.06. Historia pandemii, cz. 7, czyli dlaczego szczepionki kosiły tylko niektórych?

 1. „Miliony ludzi zostały celowo zabite i okaleczone, nie tylko przez ten zmodyfikowany wirus, ale także przez samą szczepionkę i drakońskie środki stosowane przez rządy w celu kontrolowania rozprzestrzeniania się pandemii”. Nic więcej dodać nie można.
  Zrobiłem pandemiczny przegląd tygodnia „gdyżalbowiem byłem nieobecny z powodu, że mnie nie było”. O, nie! Nie dla mnie urlopy – zwolnienie. Przez tydzień walczyłem. Wręcz! – Codziennie coś chciało mnie zabić. (Oszukałem przeznaczenie i teraz mnie kosa ściga?) Uzyskałem prolongatę ale nie wiem na jak długo.
  Zaczynam wierzyć w voodoo.

  ps
  Żeby mnie pan Redaktur znowu nie wyciął, dodam najogólniej jak mogę, bez linków i nazwisk.
  Od pewnego czasu ukazuje się na naszym rynku prasowym miesięcznik (nazwy nie podaję)POLSKICH LEKARZY WYKLĘTYCH . Mają też swoją stronę int. (nazwy nie podaję) Piszą tam o tym samym i to samo co Szanowny. Bardzo bym chciał polecić ale jak widać nie wiem jak ominąć cenzurę.

  1. Przeczytaj jeszcze raz cykl felietonów DZ „Historia pandemii”, to może załapiesz. Jeśli nie, nie przejmuj się. Większość ludzi wierzy w „sprawdzone informacje z wiarygodnych źródeł” w rodzaju „zdrowie.gazeta.pl” i jest szczęśliwa.

  2. HA!
   Prawda najprawdziwsza. Aż śmiechłem. Przeczytaj DOKŁADNIE jeszcze raz co tam napisano
   „wynika z modelu matematycznego”. Model matematyczny to nie to samo co rzeczywistość rzeczywista.
   Ten sam model sztucznej inteligencji obliczył na początku 2020 roku że w 6 miesięcy na świecie, na kowid, umrze 3 miliardy ludzi. LARMOOO! SZCZEPTA SIE LUDZIE!- Janda uwierzyła pierwsza 🙂

   Inne, moje ulubione zdanie powtarzane przez fachowców różnych dziedzin: „nie ma badań dowodzących, że…( tu wpisać odpowiednią nazwę produktu, ostatnio popularne jest 5G)
   jest szkodliwe…”. To, że nie ma badań, nie znaczy że nie jest szkodliwe.
   Przy wprowadzaniu 5G opierano się na badaniach nad 2G. Wtedy wykazano, że zdrowy, amerykański żołnierz, lat 25 może rozmawiać przez komórkę 20 minut dziennie i nie ma to wpływu na jego zdrowie. ( o dzieciach, kobietach w ciąży i osobach chorych nie pisano). NIE MA BADAŃ POTWIERDZAJĄCYCH że 5G jest szkodliwe. Prawda! Nie ma.
   Są za to badania, liczne, potwierdzające szkodliwość wifi

  3. ps.
   ważne jest też KTO TAK MÓWI?
   „zapewnia dr Oliver Watson z Imperial College London” i za czyje pieniądze. ( właśnie sprawdziłem gościa)
   Niestety LANCET stracił już swój autorytet i jest teraz na poziomie Gazety Wyborczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *